از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Raft Survival
Raft Survival

دانلود بازی Raft Survival 1.2.3

  
توسط: BIO Games
61634
رده سنی: همه سنین

آیا دوست دارید بازی بازی های بقا؟

تصور کنید که شما تنها یک فرد هستید پس از سقوط فاجعه بار در اقیانوس زنده بمانید! شما خودتان را تنها در یک قایق کوچکی که در اقیانوس سرگردان بود پیدا کردید. نشانه های زمین در نزدیکی وجود ندارد. شما می بینید که همه نوع خرابی ها از بین می رود و شما متوجه می شوید که شما تنها بازمانده سقوط کشتی است! حالا اگر شما بخواهید زنده بمانید، باید برای زندگی خود مبارزه کنید و مبارزه کنید! کوسه عصبانی و گرسنه همیشه در نزدیکی قایق شما قرار دارد و منتظر افتادن است، بنابراین باید مراقب باشید! جمع آوری منابع از آب برای ساخت تجهیزات و ابزار، پیدا کردن غذا و آب آشامیدنی برای زنده ماندن و گسترش قایق خود را برای ایجاد مکان راحت تر برای زندگی می کنند!

سعی کنید بشکه، برگ، چوب و سایر کارکنان را که تنها روی قایق ایستاده اند ببرید! اقیانوس زیبا، باد، امواج چه چیز دیگری مورد نیاز است؟ بله هر چی بنابراین قلاب خود را پرتاب کنید و سعی کنید کارکنان را بگیرد!

== ویژگی های بقا در قایق:
- تجربه بقا کاملا جدید!
- یک قایق واقعی در وسط اقیانوس!
- دستکاری، ساختن و زنده ماندن!
- گرافیک خیلی سرد

اگر شما طرفدار بزرگ دیگری از بازی های زنده ماندن (بقا در دریا) هستید، بازی قایق - سعی کنید زنده ماندن شبیه ساز - این فقط چیزی است که شما دنبال آن هستید. تجربه کاملا جدید زمانی که شما در لبه زندگی و مرگ هستید! شروع ماجراجویی بقا خود را در حال حاضر!

دانلود قایق بادبانی 3 در حال حاضر!تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Mar 15, 2017

نسخه فعلی :

1.2.3

توسعه دهنده :

BIO Games

حجم فایل :

63.01 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

biogame008@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد