از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Vegas Gangster Auto Theft
Vegas Gangster Auto Theft

دانلود بازی Vegas Gangster Auto Theft 1.13

  
توسط: Dolphin GAmes
618
رده سنی: USK: Ages 18+

خوش آمدید به The Vegas Gangster Auto Theft! راه سخت خود را به عنوان یک گانگستر واقعی در بازی اکشن بسته بازی شهر. بازی شبیه ساز جرم واکی کردن اقلام مختلف از محیط زیست برای مبارزه برای زنده ماندن، حمله به شهروندان عادی، ساقه پلیس، انواع مختلف خودرو را سرقت می کند. زندگی زنده گانگستر واقعی نمی تواند هر گونه قوانین را دنبال کند، اتومبیل های سرقت اتومبیل را بی پروا و رانندگان خود را جدا کردن با بازی Vegas Gangster Auto Theft زنده گشت. رئیس به شما پول می دهد تا یک اسلحه بخرید و خود را در ماموریت تیراندازی با تفنگ و تفنگ در شهر خود آموزش دهید. رئیس به شما یک وظیفه را برای ترور کردن شهر، اتومبیل های فولادی، ایجاد هرج و مرج در شهر و رها کردن مردم به شما می دهد. در حال حاضر شما بیشترین مردمی را در این شهر وگاس پیدا می کنید که جرم و سرقت در همه جا است. پلیس حمله به باند خود را به انتقام گیری از پلیس مخفیانه گانگستر و از بین بردن ماشین پلیس در وگاس گانگستر اتومبیل سرقت.

سعی کنید برای انجام این کار برای پیشرفت در این ماموریت ماموریت ماموریت ماموریت سنت ماموریت. این بازی شبیه ساز جنایی جنگ های گانگستر شما را به شهر شهر گانگستری پر از جانور گانگستر به ارمغان می آورد. شهر قانون با قدرت های ویران کننده از مهارت های دزدی گانگستر برای از بین بردن دشمنان در این مبارزه گانگستر. شما یکی از شخصیت های مورد علاقه در این شبیه ساز گانگستر هستید. در تعقیب دیوانه در اطراف شهر وگاس شرکت کنید. شما فرصت منحصر به فرد در این بازی های گانگستر وگاس برای تبدیل شدن به یک تبه کار فوق العاده ارائه شده است. بسیاری از سلاح های مختلف در این بازی ماجراجویی اکشن در دسترس هستند. لذت بردن از همه چیز این شهر در این بازی اتومبیل های گانگستری، تیراندازی باند های رقیب و سرقت اتومبیل ها برای سرقت اتوموبیل در اقدامات شهر گانگستر، به شتاب موفقیت آمیز خود را به عنوان گانگستر واقعی در این قدرتمند ترین زنده ماندن از گشت و گذار گشت و گذار خودکار سرقت.

ویژگی های بازی
محیط بازی واقع در شهر و بازی هیجان انگیز
نابود کردن ماشین پلیس، که سعی در تعقیب شما دارد
گرافیک 3D باورنکردنی و کنترل های لمسی بصری
مردم غیرنظامی را بکشید، پول و ماشین های ورزشی را سرقت کنید
دست به دست، پایه توپ بت، مشت زدن تپانچه و تفنگ
مبارزه با غیر نظامیان، افسران پلیس و گانگستر های رقیب
انجام وظایف مختلف معامله با اسلحه و مواد مخدرتعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 4, 2018

نسخه فعلی :

1.13

توسعه دهنده :

Dolphin GAmes

حجم فایل :

138.55 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

Dolphinstudios08@gmail.com


آموزش نصب Vegas Gangster Auto Theft
  • فایل APK را دانلود و نصب کنید -> com.dolphingames.vegas.gangster.auto.theft.apk
  • فایل DATA.com.dolphingames.vegas.gangster.auto.theft.1.13-Seedroid.com.zip را دانلود کرده و محتوای آنرا در پوشه Android/obb اکسترکت کنید.
  • اکنون می توانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید.

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد