از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Gangs Wrestling : Beasts Fighting Game
Gangs Wrestling : Beasts Fighting Game

دانلود بازی Gangs Wrestling : Beasts Fighting Game 1.0.1

  
توسط: Lara Studio
413
رده سنی: همه سنین 10+

مبارزه با باند جانورانی است که با استفاده از شخصیت های کشتی کشتی ژله باهوش احمقانه با شخصیت های کشتی جنگی ژله ای، جانوران شگفت انگیز مبارزه با توالی ها، و محیط های خطرناک کشتی ژله پوچ، که در خیابان های شهر از کشتی های جنگی استفاده می شود. سفارشی کردن شخصیت بازی مبارزه با باند خود و مبارزه با دشمنان محلی در حالت بازی شیرجه و یا جانوران مبارزه با دوستان در برابر جانوران مبارزه با باند شهر در حالت بازی جنگل ژله است.

بدون هیچ قاعده ای مشارکت در جنگیدن مبارزه با حیوانات اهلی کنید. مبارزه را ادامه دهید تا زمانی که باند مبارزه با جانورانتان برنده شوید. جنگیدن مانند حیوانات کشتی، استفاده از مهارت های خود را برای قرار دادن وضعیت به نفع شما. بازی مانند یک باندهای کشتی ژله ای از حیوانات saggy را جذب، فشار، کشیدن و دشمنان خود را از ساخت داربست، چرخ های فرو ری و کامیون های حمل و نقل.

مبارزه با باند مبارزه با جانوران بازی جالب ترین بازی مبارزه با جنگل مبارزه با یک مبارزه جانور کشتی خنده دار خنده دار و عرصه ژله کشتی جدید است. تمام سطوح بازی مبارزه با باند را از بین ببرید، با حالت های مختلف مبارزه کنید و به مبارزه با ژاندارک باند خود برسید و تبدیل به یک جانور کشتی ژله ای از بازی شوید. مبارزه با جانوران مورد علاقه خود را بازی کنید: آسان، طرفدار یا حالت زنده ماندن و لذت بردن از اثر فیزیک مسخره بازی ragdoll در شخصیت های مبارزه با باند خود را.

بخشی از حشرات وحشیانه وحشت زده جنگل احمقانه، لگد زدن و پرتاب دشمنان جانوران به ماشین های خطرناک و طرفداران صنعت شعله ور است. مبارزه با باند مبارزه با جانوران بازی جالب ترین بازی مبارزه با جنگل مبارزه با یک مبارزه جانور کشتی خنده دار خنده دار و عرصه ژله کشتی جدید است.


تغییرات :

پانچ و ضربه زدن احمقی در این جالب ترین بازی مبارزهتعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 5, 2018

نسخه فعلی :

1.0.1

توسعه دهنده :

Lara Studio

حجم فایل :

27.48 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

larafreemanstudio@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد