از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game
Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game

دانلود بازی Farming Simulator 19: Real Tractor Farming Game 1.1

  
1630
رده سنی: همه سنین

آیا شما به دنبال بهترین بازی کشاورزان تراکتور هستید و می خواهید به کشاورزی تبدیل شوید؟
Farming Simulator 19: Farm Tractor Farming Game در واقع بهترین شبیه ساز کشاورزی است که می توانید احساس کنید کشاورز واقعی را تجربه کنید. استفاده از ماشین کشاورزی مدرن در این شبیه ساز کشاورزی و لذت بردن از تجربه رانندگی تراکتور. این بهترین شبیه ساز تراکتور در تمام بازی های مزرعه است. دستگاه های فوق العاده ای در بازی های کشاورزی ارائه می شوند که می توانید تمام مراحل کشاورزی را انجام دهید، به عنوان مثال شخم زدن، کاشت، کاشت و غیره. دو نوع از محصولاتی که در بازی به کار برده می شود وجود دارد. گندم و برنج.

Farming Simulator 19: Farming Tractor Farming ویژگی های بازی:
• گرافیک واقعی و محیط زیست مزرعه
• چرخ فرمان، دکمه ها و کنترل های شیب
• برداشت محصول، شخم زدن، کاشت، رانندگی تراکتور و خیلی بیشتر
• رتبه بندی برای نمرات بالا

در این بازی شبیه سازی کشاورزی شما می توانید انواع ماشین آلات کشاورزی با تراکتور استفاده کنید. از چنگال برای شخم زدن، کاشت بذر و برداشت محصول برای برداشت محصول استفاده کنید. یک تراکتور مزرعه دار با پیوست های مختلف مانند چرخ دستی، بذر و اسپریر برای فرآیندهای مختلف برای تکمیل فراهم می شود. مزرعه کشاورزی باعث ایجاد حیات کشاورز شد. بازی های مزرعه بسیار جالب هستند به عنوان یک استاد کشاورزی واقعی بازی کنند. از تکنیک های کشاورزی واقعی در این شبیه ساز کشاورزی استفاده کنید. از تکنیک های کشاورزی تراکتور برای تبدیل شدن به یک استاد کشاورزی واقعی استفاده کنید. استفاده از شبیه ساز هاروستر با تراکتور واقعی برای برداشت محصول. این شبیه سازی کشاورزی، راننده تراکتور به شما می دهد احساس واقعی کشاورزی و زندگی مزرعه. برای رسیدن به این سطح برای مثال، باید درصد خاصی از کار را انجام دهید در آبیاری درصد مشخصی از زمین باید آب را از ماموریت خود پاک کند.

بازی های شبیه سازی کشاورزی به شما یاد می دهد که چگونه از ماشین آلات کشاورزی برای اهداف کشاورزی استفاده کنید. شخم زدن، کاشت، آبیاری، برداشت و جمع آوری محصولات مأموریت بازی مزرعه ای است. این شبیه ساز مزرعه دارای وظایف جدید و مختلف کشاورزی است. هر سطح یک تجربه جدید کشاورزی برای شما خواهد بود. این شبیه سازی کشاورزی تراکتور یک داستان واقعی یک کشاورز واقعی است. بنابراین، بازی کنید و از تجربه کشاورزی واقعی در این بازی برای تولید بهترین مزرعه لذت ببرید.

دانلود Farming Simulator 19: Farming Tractor Farming بازی در حال حاضر و تبدیل شدن به یک سابق و شروع به کشت محصولات.تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 6, 2017

نسخه فعلی :

1.1

حجم فایل :

66.04 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

upwork.apexlogics@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد