از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Emergency Heart Surgery ER - Doctor Simulator Game
Emergency Heart Surgery ER - Doctor Simulator Game

دانلود بازی Emergency Heart Surgery ER - Doctor Simulator Game 1.2

  
1250
رده سنی: Teen

خوش آمدید به کودکان کوچک اورژانس جراحی اورژانس ER شبیه ساز بازی دکتر.

لذت ببرید و مانند یک پزشک حرفه ای در این بازی پیوند قلب آزاد جراحی زیبایی کنید. تخصص خود را به عنوان یک جراح واقعی قلب و بهترین دکتر اورژانس اورژانس قلب و عروق نمایش دهید. درمان بیماران با جراحی متعدد و پیوند قلب. به عنوان یک جراح قلب باز ER در اتاق اورژانس بیمارستان دیوانه کار کنید. انجام انواع جراحی قلب را انجام دهید. درمان بیماران با پیوند جراحی قلب باز، قرار دادن استنت و عمل جراحی بای پس قلبی با CAD. برخی از بیماران برای کنترل ضربان قلب نیاز به ضربان ساز دارند. به عنوان یک متخصص اورژانس پزشکی اورژانس در این عمل جراحی قلب، عمل جراحی مجازی قلبی انجام می شود. تجربه خود را در عمل جراحی قلب باز و پیوند در بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر نشان دهید.

اجرای عملیات انتقالی ضروری را انجام دهید تا قلب سالم به بیمار خود برسد. جایگزین قلب قدیمی با بیمارستان اورژانس اورژانسی جدید. به عنوان متخصص جراحی قلب، دریچه های قلبی را تعمیر کنید. در این بیمارستان قلب، بسیاری از بیماران با درد قفسه سینه تشخیص داده می شوند. انجام تست های عملکرد قلبی. سفارش آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی. قرار دادن استنت برای باز کردن شریان قلبی برای گردش خون طبیعی و پاک کردن لخته ها. در این اورژانس اورژانسی بیمارستان دیوانه، یک متخصص جراحی متخصص قلب شوید. درمان بیماران با درد و درمان آنها را سالم و سالم داشته باشید. قبل از عمل جراحی قلب، مطمئن شوید که پرونده سلامت بیمار را تشخیص داده و پیگیری کنید. نظارت بر عملکردهای ارگان های اصلی مانند فعالیت مغز، حرکت چشم، کبد، ریه ها و کلیه ها را در حالی که بیمار در جدول عمل جراحی قلب اورژانس اورژانس اورژانس نگه دارید. اجازه ندهید هر یک از اعضای بدن به حالت یخ زده برسد. همانطور که کارکرد قلبی و جراحی را مهم می داند. به عنوان بهترین دکتر جراحی قلب شما باید هشدار.

چگونه جراحی قلب انجام دهیم؟

بیماران با مشکلات قلب همراه هستند. آنها را به اتاق اورژانس پزشکی اورژانس ببرید. دکتر قبل از درمان به زایمان نیاز دارد. قبل از عمل جراحی قلب، پزشکان اورژانس را برای تهیه اتاق عمل آماده کنید. تمام ابزارهای جراحی قلب خود را مانند چاقو، شوک الکتریکی، تزریق، قطره چکان، دوش خنک کننده، موچین، مانیتور الکتریکی، دستگاه BP و ابزارهای دیگر قرار دهید. علامت گذاری به انجام عمیق برای باز کردن قفسه سینه. رسیدن به قلب دقیق باشید و در حال حاضر آسیب نبینید، برای برش عمیق بر روی قفسه سینه، برش را باز کنید و به قلب برسید. شما باید دقیق و دقیق باشید و به معده، کلیه ها، رباط ها و ریه ها آسیب نرسانید. برای استفاده از منطقه باز آسیب دیده از ابزار چاقوی برش استفاده کنید. نظارت بر حیاتی بیماران خود را حفظ کنید. پس از باز شدن قفسه سینه، رگ ها و آرتریت های مسدود شده بیمار را بررسی کنید. شکاف قلب باز را به دو قسمت تقسیم کنید، دریچه های قلب باز را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ شریان های آسیب دیده یا لخته های خون وجود ندارد، ضد عفونی کننده ها را تزریق کنید تا لخته ها را بشویید.

این عمل جراحی قلب باز جراحی اورژانسی بازی پزشکی اضطراری اجازه خواهد داد که یک متخصص جراحی مجرای قلب مجازی باشید. بهترین دکترای این بیمارستان جراحی اورژانس است. این بازی پیوند قلب جراحی یک بازی آموزشی پزشکی دیوانه ER است که در آن شما می توانید انجام عمل باز قفسه سینه.

جراحی قلب ER اورژانس دکتر - جراحی کودکان و نوجوانان ویژگی های بازی:

• عملیات قلبی واقعی.
• بهترین ابزار ER اتاق پزشکی.
• عملیات چندگانه با بهترین انیمیشن.
• سطح چالش انگیز.
• انجام تمام انواع جراحی ER
• درمان های مجازی در بیمارستانتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 4, 2018

نسخه فعلی :

1.2

حجم فایل :

43.93 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

kidsgames0011@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد