از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Santa Secret Stealth Mission
Santa Secret Stealth Mission

دانلود بازی Santa Secret Stealth Mission 1.0.5

  
توسط: Tag Action Games
4964
رده سنی: Mature 17+

ماموریت مخفی سانتا مخفی

سانحه توسط تروریست ها در شب کریسمس دستگیر شده است، فرار کن!

در صبح روز 24 دسامبر، سانتا فریاد کشید و به بچه ها در میدان می لرزید تا زمانی که برخی از مجرمان مرگبار ناگهانی وارد آن شدند. پس از دستگیری و قرار دادن در وظیفه پلیس عجیب و غریب، جمعیت هایی که جمع شده بودند شروع به فریاد "سانتا رایگان!" شما هیچ جرم یا گناهی مرتکب نشدید، اما مجرمان مرگبار انجام دادند.

شما سانتا هستید و شما بدون هیچ دلیلی پشت میله ها قرار گرفته اید. جنایتکاران مرگبار و نیروهای ویژه تروریستی در همه جا هستند و قصد دارند برخی از بدبختی ها را در مورد کریسمس دوست داشتنی انجام دهند. آنها هدایایی را که برای فرزندان شهر داشتند دور می زدند و زمانی که آنها را برای دستگیری انتخاب کردند گریه می کردند.

این یک مأموریت پنهانی مخفی برای شما خواهد بود تا از زندان فرار کنید و از زندان آزاد شوید تا از آزادی خود فرار کنید. شما توانایی های ویژه ای دارید و می توانید از مهارت های خفیف خود برای استفاده از سایه ها استفاده کنید و از نگهبانان زندان و تیراندازان تیرانداز زندان فرار کنید. زندان با دوربین های دوربین مدار بسته، نگهبانان بی رحمانه، سگ های K9، قاتلان تیرانداز تیرانداز از زندان و سلاح های نامحدود برای تماشای زندانیان است. فرار از این Alcatraz امنیت بالا مانند زندان و بازگشت به مردم این شهر که در انتظار شما هستند. Stealth تنها راهی است که می توانید از این زندان فرار کنید. نگهبانان زندان را بردارید و سلاح و اسلحه مدرن خود را انتخاب کنید. از این سلاح ها و اسلحه های مدرن برای مبارزه با دشمن تیراندازی استفاده کنید. هدف را به سختی نگه دارید و به عنوان عکسبرداری بقای خود را تضمین کنید. این نه تنها یک مأموریت عملی خاص است بلکه یک نبرد برای بقا است. تمام تیراندازان تیرانداز زندان را بکشید و نگهبانان را به موفقیت برسانید و از زندان آزاد شوید. ماموریت باید قبل از کریسمس تکمیل شود و یا هیچ فرزندی هدیه دریافت نخواهد کرد.

ویژگی های ماموریت مخفی سانتا راز.

بازی 3D با محیط شگفت انگیز
جلوه های صوتی زندگی واقعی
ماموریت گرا
احتمال SANTA
دستاورد کریسمس
بازی اعتیاد آور
دوستانتان را به چالش بکشید
ماموریت فرار
بازی مبتنی بر اکشن


تغییرات :

سطح 2 اشکال ثابتتعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 15, 2017

نسخه فعلی :

1.0.5

توسعه دهنده :

Tag Action Games

حجم فایل :

37.04 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

support@tagincorp.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد