از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Presentation Creator
Presentation Creator

دانلود Presentation Creator 3.0.2

  
توسط: Desygner Pty Ltd
595
رده سنی: همه سنین

ساده ترین راه برای ایجاد ارائه مانند یک طراح حرفه ای، حتی بدون تجربه طراحی روز. مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید و معلمان، مشتریان، سرمایه گذاران، همکاران و رئیس خود را تحت تاثیر قرار دهید (حتی اگر رئیس باشید)! آیا اسلاید برای پیشنهاد فروش، عرشه زمین، عرشه آموزش، گزارش کسب و کار، پروژه مدرسه یا دانشگاه نیاز دارید؟ شما آنها را پیدا خواهید کرد. به هر طریقی که میخواهید آن را سفارشی کنید و ارائههای خود را در هر زمانی به روز کنید. دانلود، مشاهده و به اشتراک گذاری به صورت رایگان!

به علاوه، برنامه ارائه سازنده همراه با قابلیت های Desygner عرضه شده است که توسط Forbes، Product Hunt، Social Media Examiner، Entrepreneur و Terra پوشش داده شده است. 4 میلیون + نفر با استفاده از Desygner برای ایجاد محتوای زیبا به سرعت و به صورت رایگان.

به راحتی ایجاد کنید: همه ابزارهای ویرایش قدرتمند و آسان برای استفاده مانند تغییر اندازه، تغییر فونت، تغییر رنگ، تغییر اندازه، تراز، سفارش لایه و خیلی بیشتر. ویرایش تصاویر، متن و آیکون به هر طریقی که می خواهید.

تصاویر رایگان، آیکون ها و فونت ها: پرداخت بیشتر برای بسته های مانند برنامه های دیگر، گاهی تا 10 دلار یک تصویر یا آیکون. برنامه ارائه سازنده همراه با محتوای بدون حق امتیاز رایگان برای استفاده به صورت رایگان بدون نگرانی در مورد مجوز است!

IMPORT IMAGES YOURSELF: اضافه کردن محتوا از رول دوربین شما، رسانه های اجتماعی و درایوهای ذخیره سازی.

دانلود و به اشتراک گذاری رایگان بدون WATERMARKS: هیچ گرفتن وجود دارد! هر چیزی که شما با استفاده از برنامه Presentation Creator ایجاد می کنید، همانطور که می خواهید استفاده کنید.
- طراحی SHARE از طریق ایمیل، نمایش مشخصات عمومی، فیس بوک، توییتر و بیشتر.
- دانلود به صورت JPEG، PNG یا PDF.
- PRINT از تلفن خود در عرض چند ثانیه.

AUTOMAGICALLIZE RESIZE: شما لازم نیست به ارتقاء به تغییر اندازه و reurpose ارائه خود را. فایل های خود را هر چند بار به صورت رایگان تغییر دهید.

بازخوانی نسخه های قبلی: "Hum ... من فکر می کنم دیروز بهتر شد". بدون نگرانی، به سادگی دسترسی و بازگرداندن بهترین نسخه ارائه خود را.

STORE & EDIT در هر زمان: ایجاد بسیاری از سخنرانی ها به عنوان دوست دارید و ذخیره همه آنها را به صورت رایگان. آنها همیشه با استفاده از حساب کاربری Desygner شما را از رایانه و دستگاه همراه خود قابل ویرایش می کنند.

به دنبال ایجاد بیش از فقط ارائه؟ برنامه Desygner را امتحان کنید. این ارائه می دهد 1000 از قالب های حرفه ای طراحی شده در حال حاضر به اندازه کافی برای هر چیزی که شما هرگز نیاز، از جمله پست های رسانه های اجتماعی، تبلیغات، ارائه، کارت، فلیکر و بیشتر.

به دنبال یک راه حل شرکتی؟ مراکز بازاریابی سازمانی ما در WeBrand.com از بزرگترین تراشه های آبی جهان استفاده می شود.


تغییرات :

• قابلیت استفاده و عملکرد بهتر
• رفع اشکال و بهبود کلیتعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 17, 2018

نسخه فعلی :

3.0.2

توسعه دهنده :

Desygner Pty Ltd

حجم فایل :

20.45 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@desygner.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد