Game of Games the Game

دانلود آخرین نسخه
Game of Games the Game
Game of Games the Game
Game of Games the Game
Game of Games the Game
Game of Games the Game
Game of Games the Game
جهان "بازی از بازی" را وارد کنید، جایی که شما می توانید بازی های سرگرم کننده چیزهای بی اهمیت را در برابر بازیکنان واقعی بازی کنید، درست مانند بازی های تلویزیونی الن در "Game of Games"!

ترکیب دانش، مهارت و کمی از شانس را به "هیولا یک چشم" برنده شدن بزرگ و یا خیس خوردن در "آن را باران" با تلاش برای پیدا کردن چتر پر از پول نقد!

هرچه بیشتر بازی کنید، بیشتر از جوایز سرگرم کننده به دست خواهید آورد و چالش های بزرگتری را باز می کنید! جمع آوری برچسب ها، و کسب و کار ویژه ویژه شما می توانید در طول بازی خود را برای سرگرمی اضافه استفاده کنید! به علاوه، به زودی، شما قادر به برنده جایزه های واقعی در جهان هستید!

هر هفته "Ellen's" "Game of Games" را برای استفاده از ویژگی خاص خود، "Game of Play Play Along Live!" تنظیم کنید - جوایز از صفحه نمایش خود به سمت گوشی شما حرکت می کنند! تماشاگران شانس بازی با نمایش و برنده جایزه حماسی از خانه!
تعییرات :
ما پیشرفت های عملکردی و بهبود در این بروز رسانی را انجام داده ایم! فراموش نکنید که به "بازی بازی الن"، سه شنبه ها در 8 / 7c در NBC برای شانس برنده شدن از سمت راست بزرگ از خانه فراموش نکنید!
دانلود Game of Games the Game نسخه 1.4.302
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید