از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Mega Ramp Car Racing Impossible Stunts
Mega Ramp Car Racing Impossible Stunts

دانلود Mega Ramp Car Racing Impossible Stunts 1.0

  
توسط: RED RHINO
1582
رده سنی: همه سنین

کمربند ایمنی خود را ببندید، برای نهایت غیرقابل نفوذ رینگهای مسطح اتومبیل رانندگی کنید. به ماشین خود برسید و ماشین رمپ های بزرگ را در حال حاضر شروع کنید!
این آزمون واقعی شما است، مهارت های رانندگی غیرممکن را بهبود ببخشید. آماده شدن برای رانندگی شدید در مسیر غیرمجاز رمپ مگا. انجام حرکات غیرممکن ماشین را در رمپ عمودی مگا انجام دهید. ماشین مسابقه ای خود را سفارشی کنید لذت بردن از رانندگی اتومبیل هیجان رانندگی در طولانی ترین رمپ مگا. تبدیل شدن به مرد فانتزی حرفه ای در بالاترین مسیر مگا رمپ غیر ممکن است.

قهرمان واقعی این مسیر غیرممکن شیرین کاری و انجام حرکات مختلف هیولا باشید. درایو ماشین و اجتناب از برخورد با موانع. کنترل خود را در ماشین مسابقه ای افراطی خود کنترل کنید و در صورت لزوم تایر را تغییر دهید. سرعت ماشین را در مسیر غیرممکن طولانیترین رمپ مگا قرار دهید. مسابقه هیجان انگیز را در بزرگترین رمپ تجربه کنید. رانندگی در جاده های زیاد و انجام حرکات.

لذت بردن از سوار شدن و تجربه نهایی غیر ممکن است رانندگی اتومبیل رمپ. شما هرگز این نوع هیجان را قبلا تجربه نکرده اید. لذت بردن از سطوح شدید و پیکربندی وسایل نقلیه خودرو خود را. لذت بردن از سفر مگا در ماشین شیرین کاری در حال حاضر و آماده شدن برای مسابقه در رمپ شدید مگا. این چالش واقعی مسابقه مسابقه ای است. چالش خود را برای رمپ نهایی غیرمجاز مگا و آماده برای سخت ترین پرش بالا است. شما در موانع مختلفی در مسیر خود خواهید دید که شما را منحرف می کند. عشق خود را برای پرش بالا در سخت ترین ماشین رمپ مگا نمایش دهید.

امکانات
اعتیاد آور 15 سطح درایو فوق العاده شیرین کاری
15 ماشین مسطح مگا رمپ برای شروع رانندگی در مسیرهای غیر ممکن است
وسایل نقلیه خودرو سفارشی قابل تنظیم
زاویه های 3D پرش بزرگ از خودرو خودرو دیوانه
صدای پس زمینه هیجان انگیز استتعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 13, 2018

نسخه فعلی :

1.0

توسعه دهنده :

RED RHINO

حجم فایل :

79.41 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

feedback.redrhino@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد