از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Fart Sound Button
Fart Sound Button

دانلود Fart Sound Button 40.0

  
دسته: سرگرمی
توسط: Meme Fun Buttons
196
رده سنی: Rated for 3+

صدای دکمه فورت
 
 تم ساده است: دکمه صفحه را فشار دهید تا از تلفن هوشمند یا دستگاهتان صدای Pedo را صدا کند. آیا تا به حال برای گام شمار یا گزاف گویی معمولی نگاه کرده اید؟ خب، با استفاده از این دکمه خفاش فوق العاده شما می توانید farts در همه جا شبیه سازی کنید.
 هر بار که دکمه برنامه Fart Sound Button را فشار می دهید می توانید بشنوید که تلفن همراه شما بسیار رنگ است. در این برنامه شما نوعی گریه (صدا) با کیفیتی بالا پیدا خواهید کرد که می توانید جوک های بسیاری را انجام دهید و با همکاران خود، گردنبند به دوستان و خانواده و خنده های با صدای بلند پر سر و صدا کنید.
 
 همه چیز در برنامه شامل:
 
 - قلاب جذاب دکمه ای که با آن ارتباط برقرار می کنید.
 - اثر خارق العاده با شکوه بسیار هیجان انگیز است که شما می توانید هر نوع گوزی را در هر وضعیت شبیه سازی کنید. در شام خانوادگی، در شام با شریک زندگی خود، در فیلم ها، در دکتر، در فوتبال، در زندان، در، در en en en en en en در همه جا!
 
 - سابقه ای که شبیه سازی عمل farting با تمام لذت.
 - نفخ با یک رنگ زیبا برای دید و بدن زیبا شما نشان داده شده است.
 
 - از این برنامه به عنوان یک ماشین گوز نامحدود و بی نهایت استفاده کنید، که تنها با استفاده از باتری گوشی هوشمند شما مطابقت دارد.
 
 - تبدیل شدن به پادشاه صدای گوز با این صدا بسیار خوب است که معمولا با بوی پای پایدار همراه است. mmmmmmm من آن را دوست دارم. همه اینها و خیلی چیزهای دیگر در بازی گوز که شما آن را شوخی میکنید.
 
 توجه: قبل از استفاده از این برنامه، فراموش نکنید که این توصیف را بخوانید و با متخصص متخصص اطفال یا متخصص اطفال مشورت کنید.
 
 توجه: این دکمه گوزن می تواند بسیار اعتیاد آور باشد. قبل از فشار دادن دکمه، آب زیادی از آب بخورید اگر نمی خواهید از چند روز آن را جدا کنید. بعضی از کارشناسان می گویند که پس از چند روز استفاده از این نرم افزار می توانید اختلالات گوارشی خفیف همراه با فتق دیسک را تجربه کنید. اما نگران نباشید، همه اینها در تخیل شماست، این برنامه برای بدن شما و برای سرگرم کننده بسیار مفید است. لذت بردن از آلوده کردن تلفن همراه شما :)تعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 10, 2019

نسخه فعلی :

40.0

توسعه دهنده :

Meme Fun Buttons

حجم فایل :

4.4 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

bumtegompre@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد