Extreme City GT Car Stunts

دانلود آخرین نسخه
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
Extreme City GT Car Stunts
عقب چرخ ماشین افسانه ای GT و لذت بردن از شبیه ساز راننده خودرو در این بازی ماشین 2018 استفاده کنید. با استفاده از تقویت کننده نیترو برای افزایش سرعت خودرو GT خود و رانندگی سریع و سریع به عنوان شما می توانید. فراموش کردن همه چیز شما در مورد مسابقه، می دانید فقط گاز و خوردن شور و شوق خود را از پارکینگ ماشین سرعت و مسابقه ماجراجویی. تبدیل شدن به عجیب و غریب سرعت قهرمان stunts و غیر ممکن است رانندگی حرفه ای حرفه ای شیرین کاری مسابقه در 3D ماشین آلات شیرین کاری. مسابقه در ماشین های سرعت دیوانه GT در مسابقات مسابقه غیرمنتظره خواهد بود یک تجربه شگفت انگیز است.

ماشین های فوق العاده و شگفت انگیز ماشین های دیوانه ای روی آهنگ های مانع از ذهن شما می شوند. ماشین های فوق العاده هوشمند GT هوشمند و محیط فوق العاده هوشمند رانندگی، باعث می شود این بازی جالب تر شود. عجیب و غریب GT Extreme City یک بازی هیجان انگیز از مسابقات اتومبیل رانی 2018 است. شما نیاز به مهارت های رانندگی کامیون فوق العاده برای رانندگی با خیال راحت بر روی مسابقه آهنگ های غیر ممکن مسابقه و مسیرهای انحنا. شما احساس می کنید که شما راننده واقعی اتومبیل هوشمند در ارتفاع کوه های کوه واقعی و مسیر شهر برای انجام مسابقات غیر مجهز و مسابقات رانندگی غیر ممکن است. رانندگی یک ماشین واقعی فوق العاده GT می تواند برای شما چالش برانگیز باشد. شما باید صالح باشید تا تمام مسابقات رانندگی مسابقات اتومبیل رانی را که به شما داده شده است، تکمیل کنید.

بسیاری از چرخ دنده ها و اتومبیل های هیجان انگیز GT در گاراژ این بازی اتومبیل رانی GT کلاسیک پارک شده اند. هر ماشین با مشخصات و سرعت منحصر به فرد می آید. فروشنده اتومبیل قیمت خودرو منصفانه را برای سهولت خرید خود را به طوری که بازی و باز کردن تمام اتومبیل های هیجان انگیز و سرد را به سرگرم کننده GT بی پایان و منحصر به فرد و تیز کردن مسابقه و مهارت های استراحت خود را. درایو، عجایب سرعت فوق العاده و رانندگی ماشین و لذت بردن از مسابقه شیرین کاری در برابر زمان، جمع آوری ارزش یادآوری تجربه مسابقه و تنظیم سوابق مسابقه ای جدید برای نشان دادن به جهان مسابقه در این شبیه ساز ماشین شستشو.

مسابقه GT با محیط فوق العاده جالب و شگفت انگیز همراه است. این شامل آهنگ های مسابقه ای خطرناک و دلربا، پارکینگ ماشین، جاده های مستطیلی و انحنا و مانع از حداکثر چالش، تپه های زیبا و کوه ها، غواصی فوق العاده، مانع ها و موانع دشوار، رودخانه ها و پل های شگفت انگیز است. گیم پلی این GT stunts drive شامل انتخاب ماشین مورد نظر خود از پارکینگ است. رانندگی اتومبیل های رانندگی را از طریق مسیر مسابقه و رسیدن به خط پایان در زمان داده شده برای برنده شدن در سطح. تقویت کننده های نیترو در مکان های مختلف قرار می گیرند تا به شما در رانندگی سریع در خیابان ها و جاده های غیرمجاز کمک کنند. در این مسابقه مانیا رانندگی تا آنجا که شما می توانید برای کسب سکه و ارتقاء اتومبیل های کلاسیک خود را.


سعی کنید بهترین مسابقه قهرمان ماجراجویی و GT خودرو و طرفدار راننده در آندروید!

باقی مانده برای به روز رسانی شدید شدید!
 ویژگی های Streets شهر GT Extreme:

• طیف کاملی از خودروهای GT برای لذت بردن از مسابقه سریع
• سطوح متعدد برای رفع نیازهای مسابقه
• پارکینگ اتومبیلی برای انتخاب GT خودرو
• جاده های بزرگراه بی پایان با غرفه ها و موانع
• HD گرافیک خیره کننده با محیط جاده غنی
• ماموریت های چالش برانگیز برای آزمایش تخصص GT Racing
• کنترل های ماشین فیزیک واقع گرایانه و عالی
• چندین نمای سه بعدی دوربین و فرشتگان
• بهترین حالت بازی آنلاین و رایگان برای بازی ماجراجویی مسابقه شیرین کاری

آماده برای لذت بردن از دیوانه و فوق العاده مانع سرعت و مسابقه ماجراجویی! روی دکمه نصب کلیک کنید

پشتیبانی و بازخورد:
انتقادات و امتیازات شما برای ما مهم است تا آکادمی Avengers را در زمینه ایجاد سرگرمی بیشتر در بازی ها برای مشارکت شما، خانواده و دوستانتان به کار گیریم. در صورتی که هر اشکالی پیدا کردید که باید مورد توجه قرار گیرد فقط یک ایمیل برای ما ارسال کنید، ما آن را بهبود خواهیم داد و در اسرع وقت به ایمیل شما پاسخ خواهیم داد. لطفا سایر بازی های ما را با کلیک روی بیشتر از توسعه دهنده یا با مراجعه به حساب ناشر ما امتحان کنید.
تعییرات :
+ بهینه سازی
+ ماشین های جدید اضافه شده است
- GT Racing Fun بیشتر
- بازخورد ارزشمند برای افزایش بیشتر به ما بدهید
دانلود Extreme City GT Car Stunts نسخه 1.3
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید