Sport Clips Haircuts Check In

دانلود آخرین نسخه
Sport Clips Haircuts Check In
Sport Clips Haircuts Check In
Sport Clips Haircuts Check In
Sport Clips Haircuts Check In
Check In Online در هر زمان و هر زمان برای Sport Clips MVP تجربه موهایتان را انتخاب کنید. فروشگاه و سبک خود را با Sport Clips Online Check In انتخاب کنید. این آسان، راحت و صرفه جویی در وقت شما. خوب بودن یک پسر است!

امکانات:
- بررسی آنلاین - مشاهده زمان انتظار فعلی برای نزدیکترین فروشگاه ورزشی ورزشی خود را.
- درخواست سبک دلخواه - برای اینکه ببینیم کدام سبک ها در حال کار هستند و یک کد خاص را انتخاب می کنند.
- صرفه جویی در فروشگاه و سبک های مورد علاقه خود را برای صرفه جویی در وقت شما حتی زمانی که شما در بررسی
- دریافت یادآور یادآوری موهای خود را، فقط تنظیم فرکانس بازدید مورد نظر خود را انتخاب کنید و ما به شما یادآوری زمانی که زمان برای کوتاه موهای خود را MVP.
- چک مهمان - در خود و مهمانان چک کنید.
- مهمان فقط چک کنید - برای کسی که غیر از خود (برای مثال: کودک) را چک کنید.

بررسی آنلاین آنلاین چیست؟
کلیپ های ورزشی آنلاین "در حال بررسی آنلاین به شما اجازه می دهد" دریافت در خط، آنلاین "برای کوتاه کردن بعدی خود را. پس از ورود به سیستم، شما یک بار تقریبی برای مدل موی خود دریافت خواهید کرد، بنابراین قبل از رفتن به فروشگاه می توانید صبر کنید.

چرا باید از چک آنلاین استفاده کنم؟
ما همیشه پیاده روی ها را انجام می دهیم، بنابراین اگر مجبور نباشید مجبور نیستید وارد شوید. ما می خواهیم موهای بعدی خود را به همان اندازه که ممکن است مناسب باشد، و با استفاده از چک آنلاین در سیستم اجازه می دهد تا نام خود را به صورت خطی به دست آورید تا زمانی که شما در فروشگاه وارد می شوید، در "خفاش" یا "در عرشه "برای مدل موهای شما

چگونه آنلاین در کار چک کنید؟
برنامه را دانلود کنید. به طور مستقیم به صفحه اصلی چک بروید، اجازه دهید کلیپ های ورزشی برای پیدا کردن مکان شما (یا کد پستی خود را وارد کنید)، فروشگاه مورد نظر خود را از نقشه انتخاب کنید، سپس روی دکمه «ثبت نام» کلیک کنید. اولین بار که به صورت آنلاین بررسی می کنید، از شما خواسته می شود که یک حساب کاربری ایجاد کنید.

چگونه می توانم بدانم چه زمانی به فروشگاه می رسد؟
پس از تکمیل چک در فرآیند، به شما تقریبی زمان داده می شود تا به فروشگاه منتقل شود. بنابراین، بسته به اینکه شما کجا هستید و از فروشگاه چقدر دور هستید، برنامه سفر خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

وقتی به فروشگاه می رسم چه کار کنم؟
هنگامی که وارد می شوید، بر روی صفحه دیوار نصب شده در نزدیکی شمارنده ی جلو ببینید و نام خود را (نام و نام خانوادگی، آخرین بار اول) بررسی کنید و به ما اطلاع دهید که با وارد کردن سریع چک در کیوسک وارد شده اید یا اعضای تیم می دانند که شما وارد شد سپس، یک صندلی داشته باشید و به زودی آماده خواهید شد. اگر اسم خود را نبینید، مطمئن شوید که یک Stylist را بخواهید تا بررسی آنلاین خود را تأیید کنید و مطمئن شوید که رسما در خط قرار دارید.
تعییرات :
بهبود پایداری
دانلود Sport Clips Haircuts Check In نسخه 1.14
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید