Pavlok

دانلود آخرین نسخه
Pavlok
Pavlok
Pavlok
Pavlok
Pavlok
Pavlok
Pavlok
Pavlok
Pavlok
Pavlok
Pavlok
بند دست بند Pavlok یک دستگاه تغییر دهنده رفتار است که برای کمک به کاربران از عادت های بد و ایجاد حالت های خوب طراحی شده است. دستگاه Pavlok با استفاده از سه محرک (بوق، ارتعاش و زاپ) برای استفاده از جدیدترین تکنولوژی (با حمایت 80 ساله تحقیق علمی) مبتنی بر نگرش درمانی، برای کمک به کاربران عادت بد خود را با یک اثر ناخوشایند و کاهش آن .

این برنامه به شما امکان می دهد برنامه خود را برای تشخیص عادت شروع کنید، هشدارها و محرک ها را هنگام عادت خود انجام دهید، نتایج عادت و تاریخ خود را ردیابی کنید، محتوا را در مورد عادت های شکستن و توانایی دنبال کردن مربیگری برای کمک به تسخیر عادت خود جستجو کنید.

از آنجا که یک خواب خوب شبانه پایه ای برای بهره وری بالا است. قابلیت ساعت ساعت Pavlok شامل ردیابی خواب و ویژگی های "یادآوری به یاد ببرید" همراه با یک ساعت زنگ دار کامل می باشد. ویژگی "Snooze-Lock" ما اجازه می دهد برنامه های مختلفی را برای فشار دکمه تعویق، از جمله zap اتوماتیک برنامه ریزی کنید تا زمانی که شما آماده اید و چند جک پرش انجام داده اید!

فرمت "Chrome-browser Extension" ما اجازه می دهد تا وب سایت های لیست سیاه را ردیابی کند. ادغام "Rescue-TIme" شما را "Pavlok-Unlocked" می سازد تا از مربی خود، ادغام IFTTT که امکان تنظیم برنامه های فراوانی را فراهم می کند، و تایمر های مختلف و آب و برق برای کمک به شما در رسیدن به شما بهتر است.

---
برای اطمینان از تجربه پایدار، برنامه Pavlok اکنون نیاز به نصب دستگاه Android OS 5.0 خود دارد، بنابراین لطفا ارتقا دهید!

همچنین، بررسی ویجت جدید برای بررسی رفتار خود را!

---
سیاست حفظ حریم خصوصی Pavlok

پاولوک به حریم خصوصی شما متعهد است. ما مشخصات شما و عادت های شما را حفظ می کنیم و از این اطلاعات برای سفارشی کردن محتوا استفاده می کنیم تا به شما در دستیابی به اهداف شما کمک کنیم. https://pavlok.com/privacy-policy/ برای سیاست کامل ما را ببینید.
تعییرات :
- اصلاحات جزیی و پیشرفت.
دانلود Pavlok نسخه 5.2.12
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید