از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Pavlok
Pavlok

دانلود Pavlok 5.2.2

  
توسط: Pavlok
433
رده سنی: Teen

بند دست بند Pavlok یک دستگاه تغییر دهنده رفتاری است که برای کمک به کاربران از عادت های بد استفاده می کند و آنها را تشکیل می دهد. دستگاه Pavlok با استفاده از سه محرک (بوق، ارتعاش و زاپ) با استفاده از آخرین تکنولوژی (با حمایت 80 ساله تحقیق علمی) بر اساس درمان ناخوشایند، برای کمک به کاربران عادت بد خود را با اثرات ناخوشایند و کاهش آن .

این برنامه به شما اجازه می دهد برنامه خود را برای تشخیص عادت شروع کنید، هشدارها و محرک ها را هنگام عادت خود انجام دهید، نتایج عادت و تاریخ خود را ردیابی کنید، محتوا را در مورد عادت های شکستن و توانایی دنبال کردن مربیگری برای کمک به تسخیر عادت خود جستجو کنید.

از آنجا که یک خواب خوب شبانه پایه ای برای بهره وری بالا است. قابلیت ساعت Pavlok شامل ردیابی خواب و ویژگی های "رفتن به تخت خواب به یاد ماندنی" همراه با یک ساعت زنگ دار کامل می باشد. ویژگی "Snooze-Lock" ما اجازه می دهد برنامه های مختلفی را برای فشار دکمه تعویق، از جمله zap خودکار، تا زمانی که شما آماده کرده اید و چند جک پرش را انجام داده اید، برنامه ریزی کنید!

فرمت "Chrome-browser Extension" ما امکان ردیابی وب سایت های لیست سیاه را فراهم می کند، ادغام "Rescue-TIme" شما را برای شرکت شما، پنلوک-انلاین قفل می کند، که یک برنامه ی IFTTT است که امکان برنامه ریزی گسترده ای از برنامه ها و تایمر های مختلف را فراهم می کند. و آب و برق برای کمک به شما در رسیدن به شما بهتر است.

---
برای اطمینان از تجربه پایدار، برنامه Pavlok اکنون نیاز به دستگاه شما برای اجرای سیستم عامل آندروید 5.0 دارد، پس لطفا ارتقا دهید!

همچنین، بررسی ویجت جدید برای بررسی رفتار خود را!

---
سیاست حفظ حریم خصوصی Pavlok

پاولوک به حریم خصوصی شما متعهد است. ما مشخصات شما و عادت های شما را حفظ می کنیم و از این اطلاعات برای سفارشی کردن محتوا استفاده می کنیم تا به اهداف خود برسیم. https://pavlok.com/privacy-policy/ برای سیاست کامل ما را ببینید.


تغییرات :

رفع و بهبودتعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 1, 2018

نسخه فعلی :

5.2.2

توسعه دهنده :

Pavlok

حجم فایل :

70.2 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

Androidsupport@pavlok.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد