از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

CAD Exchanger
CAD Exchanger

دانلود CAD Exchanger 3.5.1.10496

  
توسط: CADEX Ltd.
90
رده سنی: همه سنین

میل متخصصان مهندسی و CAD به دسترسی مداوم به داده های CAD خود، الهام بخش ما برای ایجاد برنامه های کاربردی است که کاربران را قادر می سازد تا با مدل های CAD خود را فراتر از دسکتاپ یا لپ تاپ سنتی کار کنند.

این که آیا شما در کارگاه کارخانه هستید، در یک دیدار کسب و کار با مشتری خود و یا فقط در خارج از دفتر خود، شما هنوز هم می توانید با مدل های 3D خود کار کنید و آنها را با شرکای خود به اشتراک بگذارید.

تبادلگر CAD با افراد مانند شما شکل گرفته است. این اجازه می دهد تا به مشاهده، کشف و تبدیل مدل 3D خود را در فرمت های CAD مختلف از جمله:

• IGES
• گام
• ACIS
• Parasolid
• JT
• STL
• VRML
• X3D
• B-Rep


CAD Exchanger 3.0 معرفی ویژگی های جدید از جمله:


طراحی مجدد UI

ما فضای کاری را تمیز کردیم و املاک مانیتور را به حداکثر رساندن مهمترین عناصر حفظ کردیم. این به شما اجازه می دهد بر اهداف اولیه خود تمرکز کنید و مدل های خود را در جزئیات بیشتر تجسم کنید.


ساختار محصول ناوبری

ناوبری ساختار پیشرفته شما یک فرصت برای نشان دادن یا مخفی کردن قطعات و مجموعه های جداگانه و دسترسی سریع به اطلاعات اندازه گیری را با چند کلیک فراهم می کند.


توانایی مشاهده انعطاف پذیر

بسته به اهداف شما می توانید هندسه دقیق یا نمایه های چند ضلعی را انتخاب کنید. شما همچنین قادر به مشاهده در قاب، حالت سایه یا ترکیب از بالا.


بخش بندی

با به روز رسانی CAD Exchanger شما می توانید جزئیات داخلی و جزء مدل از طریق گزینه قطع، که اجازه می دهد تا مدل را در ابعاد مختلف برش و موقعیت هواپیما برش را انتخاب کنید.


نمایش اندازه گیری اطلاعات

شما می توانید در چند کلیک یک جعبه محدود یک قطعه، یک مونتاژ یا یک مدل کامل ایجاد کنید. با ارزیابی بصری فضای اشغال شده، شما همچنین اطلاعات دقیق از جمله ابعاد، مختصات حداقل و حداکثر گوشه دریافت خواهید کرد.


کارایی

CAD Exchanger 3.0 معرفی چندین روش نوآورانه از جمله الگوریتم های محاسباتی موازنه ثبت اختراع را ارائه می دهد. بعضی از روش های پیچیده شامل تقریب سطحی I / O ناهمزمان، B-spline تا 15 برابر شد.


اگر با مسائل مربوط به CAD Exchanger مواجه شدید، قبل از ارسال نظرات خود از طریق info@cadexchanger.com با ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که با کمک بازخورد شما، محصول را بهتر سازیم.
لطفا توجه داشته باشید که اشتراک برای CAD Exchanger Android شامل مجوز برای دسک تاپ CAD Exchanger نیست. مبدل CAD در دسک تاپ به عنوان یک نرم افزار مستقل می باشد.


تغییرات :

* بیننده فایل های IFC (فقط وارد کردن)
* بهبود عملکرد (قابل مشاهده در فایل ها با مقدار زیادی از عناصر)تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 27, 2018

نسخه فعلی :

3.5.1.10496

توسعه دهنده :

CADEX Ltd.

حجم فایل :

49.81 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@cadexchanger.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد