از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Modern Counter FPS Survival
Modern Counter FPS Survival

دانلود بازی Modern Counter FPS Survival 1.6

  
دسته: اکشن
توسط: Fathom Labs
80
رده سنی: USK: Ages 12+

در این دشمنان برنده نبرد رویال، بمب ها را از بین می برند، هلی کوپتر ها را می برند، گروگان ها را نجات می دهند و خیلی بیشتر برای زنده ماندن تا پایان. Int در این جنگ FPS اگر شما توسط رقبا خود صدمه دیده است، از Medicikit خود را برای به دست آوردن سلامت خود استفاده کنید. مأموریت نبرد سلطنتی شما این است که تا آنجا که ممکن است تعداد زیادی از دشمنان را در این نبرد PVP Arena بگذارید و قبل از اینکه از زمان به پایان برسد، مأموریت خود را انجام دهید یا سطح آن را از دست خواهید داد. پیشرفت از طریق مجموعه تیرانداز PVP مختلف برای برنده شدن تفنگ، تفنگ ساچمهای و تفنگ تک تیرانداز. جنگ را از بین ببرید و تمام آنها را برای پاداش های بیشتر به پایان برسانید!

بقای مدرن مبارزه با FPS شامل تقریبا 20 بمب اسلحه مجزا سلاح های سلطنتی است که قهرمانان صدها توانایی منحصر به فرد را از آن انتخاب می کنند. شما می توانید از قدرت شلیک شدید برای از بین بردن هر کس در راه خود استفاده کنید، یا اگر شما ترجیح می دهید راه نجیب زدن نیشکر، شما می توانید تله تنظیم، لرزش در پوشش و منتظر دشمن خود را به قدم زدن.

بازی تیراندازی مدرن مبارزه با FPS سوم شخص (TPS) برای تمام سنین. نبرد پادشاه بی نهایت سلطنتی هیچ جایگاهی در جهان ندارد، آنها با استفاده از استراتژی حالت بقا خود در نبرد نبرد نبرد پادشاهی PVP پنهان می شوند.
موقعیت جنگ را شناسایی کنید، تمام تروریست های تروریست را بکشید و آنها را مجازات کنید. آنها مکان های امن مانند کوه ها، چوب لباسی، و کویر برای مبارزه آینده شگفت انگیز دارند. آنها در این بازی اکشن به عنوان مخفیگاه از جنگل استفاده می کنند. خلاص شدن از شر این قاتل شدید با تروریست های نبرد پادشاهی و از بین بردن همه آنها.

هدف را به جهت گیری، تیراندازی FPS هدف تیراندازی تنظیم، بنابراین منحنی های مسیر گلوله فقط در مورد اقدام کافی برای ضربه زدن به مغز دشمن خارج. دقیق باشید و دشمنان را در این نبرد پادشاهی PVP بکشید.


امکانات:
- زمین جنگ کامل و واقعی محیط 3D صحرا.
- مأموریت های چندگانه و سناریوها!
- گرافیک HD بزرگ و راه اندازی با انیمیشن های شاد.
- کسب روزانه نقدی، هدایا و ارتقاء
- چالش های چهره و بهبود مهارت های تیراندازی خود را
- پاداش روزانه ورود
- وظیفه محلی و دستاوردها
- صحنه نبرد شدید و ماموریت های چالش برانگیز


تغییرات :

- 5 سطح جدید
- UI & UX به روز شده
- در برنامه مسائل ثابت شده استتعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 16, 2018

نسخه فعلی :

1.6

توسعه دهنده :

Fathom Labs

حجم فایل :

87.97 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

fathomlabsstudios@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد