از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

surviv.io - 2D Battle Royale
surviv.io - 2D Battle Royale

دانلود بازی surviv.io - 2D Battle Royale 1.0.9

  
دسته: اکشن
توسط: surviv.io
981
رده سنی: USK: All ages

* نیاز به اتصال به اینترنت دارد

---

OFFICIAL SURVIV.IO ON MOBILE - همان، تجربه کامل surviv.io شما را از مرورگر دسکتاپ خود می دانید. هر ویژگی و هر بروز رسانی به طور کامل در همگام سازی بین دسکتاپ و تلفن همراه.

2D BATTLE ROYALE - این Battle Royale به یک 3-5 دقیقه تجربه شدید بسته بندی شده است. بدون لابی، هیچ دنباله ای طولانی. در surviv.io شما همیشه در مبارزه هستید!

Generation MAP RANDOM - خسته از غارت همان مجموعه ای از مکان های استاتیک در هر بازی؟ surviv.io ویژگی چیزی دیگر Battle Royale ارائه می دهد: یک نقشه کاملا جدید در هر بازی. هر سنگ، درخت، ساختمان، پناهگاه و رودخانه در یک مکان به طور تصادفی انتخاب شده با استفاده از تکنولوژی پیشرفته نقشه های هوشمند ما ایجاد می شود.

SOLO / DUO / SQUAD - حالت را انتخاب کنید که متناسب با خلق و خوی شما باشد. به تنهایی در حالت انفرادی بروید، با یک شریک در دوئس مبارزه کنید، یا یک تیم چهار نفره در جوخه های خود داشته باشید.

روزها را ببوسید - ببخشید، همه چیز را غارت کنید. اسلحه های شگفت انگیز، سلاح های غوغا، پرتاب ها، وسایل پزشکی، زره، دامنه ها و کوله پشتی ها برای نگه داشتن آن همه. رها کردن قطره هوا برای به دست آوردن نادرترین نزاع!

به طور مداوم - توسعه تیم surverv.io اختصاص داده شده به نگه داشتن بازی تازه و هیجان انگیز است. ما به به روز رسانی های مکرر اعتقاد داریم و ارتباط برقرار می کنیم با جامعه. با ما مخالفت کنید و سلام کنید!

---

به گفتگو درباره Discord بپیوندید: https://discord.gg/survivio
ما را در Instagram پیدا کنید: https://www.instagram.com/surviviogame


تغییرات :

- رفع اشکالتعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 14, 2018

نسخه فعلی :

1.0.9

توسعه دهنده :

surviv.io

حجم فایل :

6.5 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

admin@surviv.io


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد