Code Castlevania Legacy of darkness

دانلود آخرین نسخه
Code Castlevania Legacy of darkness
Code Castlevania Legacy of darkness
Code Castlevania Legacy of darkness
Code Castlevania Legacy of darkness
Code Castlevania Legacy of darkness
Code Castlevania Legacy of darkness
در حالی که دراکولا در خواب است، یک زن، بازیگر نقش مکمل و یک مرد، ژیل د رییس، از مرگ می خواهد او را عقب بیاورد. در مراسم تشییع جنازه همراه با یک قربانی، دراکولا به زندگی باز می گردد.

پس از آن بازیکن می تواند خلاصه ای از اقدام را بیان کند که توضیح می دهد که یک مرد گرگ، کرنل، توانایی تسلط بر مردمان گرگ خود را دارد و هزینه های بسیاری از فداکاری ها را دارد. بازیکن کورنل در طول ماجراجویی بازی خواهد کرد.

این عمل سپس به یک روستا در شعله های آتش می رود و توسط ارتش اسکلت تخریب می شود. قهرمان میراث تاریکی 悪 魔 城 ド ラ キ ュ ラ 黙 示 董 外 伝 قصه قرن، Akumajō Dorakyura Mokushiroku Gaiden Rejendo obu Kōneru سپس در مقابل خانه اش، خراب می شود. او در مقابل آویز خواهرش، آدا می بیند.

او تصمیم می گیرد پس از اسکلت برای او پیدا کند. همانطور که Cor-nell وارد جلوی دیوار قلعه می شود، درب مقابل او بسته می شود. سپس اورتگا، مردی دیگر که کورنل شکست خورد، ظاهر می شود. کورنل متوجه می شود که رفتار اورتگا عجیب است.

پس از فرار کردن از درون دیوارها، قهرمان میراث تاریکی 悪 魔 城 ド ラ キ ュ ラ ー 黙 示 录 外 伝 قصه از CORNELL، Akumajō Dorakyura Mokushiroku Gaiden Rejendo obu Kōneru وارد یک ویلای عجیب و غریب می شود. در آنجا با استاد خانه مبارزه می کند، دراکولا تبدیل به یک خون آشام شد و همسرش را از طریق خانه دنبال کرد. ماری سپس به قهرمان میراث تاریکی میپردازد LEGEND OF CORNELL، Akumajō Dorakyura Mokushiroku Gaiden Rejendo obu Kōneru برای کمک به پسرش هنری فرار از خانه. Cor-nell عصای آدا را به هنری سپرده و از طریق جنگل عبور می کند.
تعییرات :
این به روز رسانی جدید بازی برای Castlevania Legends of Darkness یا Castlevania شناخته شده است: Legacy of Darkness (悪 魔 城 ド ラ キ ュ ラ ー 黙 示 き 外 伝) LEGEND OF CORNELL، Akumajō Dorakyura Mokushiroku Gaiden Rejendo obu Kōneru حاوی اشکالات ثابت و رابط جدید
دانلود Code Castlevania Legacy of darkness نسخه 3.0.10 (beta)
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید