feed and grow - fish

دانلود آخرین نسخه
feed and grow - fish
feed and grow - fish
feed and grow - fish
feed and grow - fish
feed and grow - fish
خوش آمدید به تغذیه و رشد ماهی! امروز ما در حال تغذیه و ماهی به عنوان Frenzyfish جدید و گرفتن Nautilus جدید است که در حالت زنده ماندن اضافه شده است!
در تغذیه و رشد ماهی، باید بزرگترین ماهی را با خوردن و تغذیه کردن موجودات کوچکتر و همچنان رشد دهید. گیم پلی ماهی دیوانه به اندازه کافی ساده است تا در خوراک و رشد، درک کند، اما یک ماهی آن را ماهی می خورد و شما باید بزرگترین و قوی ترین ماهی را در خوراک و ماهی رشد دهید.

تغذیه و رشد ماهی گیم پلی! ماهی قزل آلا رودخانه غول پیکر! شما بازی خوراک و رشد ماهی، سرگرم کننده، زیبا بازی زیر آب در زیر آب است که در آن شما به عنوان یک ماهی بازی می کنید و دیگر موجودات دریایی را می خورید و رشد می کنند تا بزرگترین و قوی ترین باشند! این بازی بسیار اعتیاد آور است!
بازی بقا حیوانات در جهان دیوانه ماهی! شما به عنوان Bibos ماهی شروع می کنید و بلافاصله شما آماده هستم که به آبهای دنیای پر هیجان خورده غذا بچرخانید و ماهی را بچرخانید، تکامل را باز کنید و از لذت بردن از دیوانگی تغذیه خود در این بازی ماهی ماهی هیولا لذت ببرید. خوردن یا غذا خوردن حمله و خوردن ماهی های دیگر برای رشد بزرگتر، ماجراجویی واقعی شروع می شود زمانی که شما تبدیل به یک ماهی بزرگتر!

شکار و خوردن ماهی های دیگر - به سادگی، به جانوران بزرگتر رشد می کنند! بازی با دوستان نیز با نسخه جدید چند نفره! بازی دسترسی اولیه

در تغذیه و رشد ماهی باید بزرگترین ماهی را با خوردن موجودات کوچکتر و رشد بیشتر تبدیل کنید. خوراک و رشد ماهی گیم پلی ساده است به اندازه کافی در ماهی خوراکی درک کنید و رشد کنید، اما ماهی آن غذا ماهی را از بین می برد و شما باید ثابت کنید بزرگترین و قوی ترین ماهی ربات است!

شکار دیگر ماهی ها و موجودات دریایی، تغذیه و رشد به جانوران بزرگ! تغذیه و رشد ماهی یک شبیه ساز زنده ماندن در جهان دریا شگفت انگیز است. شروع به عنوان Bibos یا Raptor کنید و بلافاصله آماده باشید که به دنیای پر هیجان انگیز تغذیه و ماهی پرورش دهید.

تغذیه و رشد ماهی Swamp اطلاعات به روز رسانی:

* Barracuda
رپتورها را در نقشه اقیانوس جای می دهد، این بچه ها اغلب در گروه با روشنایی کم کم اعتصاب می کنند. با توجه به ظاهر و شیوه شکار، باراکاود ها شهرت وحشتناکی دارند.

* ماهی جدید
دو گونه جدید ماهی پرتقال به خوراک و رشد آب پیوسته اند. از مدل های خوب و بافت های دقیق خود لذت ببرید.

* ماهی سالمون
ماهی جدیدی در سطح 2 که در نقشه رودخانه قرار دارد و قیمت آن 10 امتیاز است، با وجود طعم شناخته شده خود، ماهی قزل آلا بزرگسال در طبیعت بیشتر از سایر ماهی ها تغذیه می کند - بنابراین هیچ چیز اشتباه در خوردن یکی از آنها وجود ندارد!

تغذیه و رشد ماهی دلقک یادداشت پچ:

* خوردن ماهی های کوچکتر، خوردن غذاهای ماهی.
* لذت خوردن غذا خوردن تعقیب تعقیب و رشد بازی.
* باز کردن تکامل و آنها را برای لذت بردن از دیوانگی تغذیه خود را در این بازی ماهی هیولا.
* خوردن یا غذا خوردن حمله و خوردن ماهی های دیگر برای رشد بزرگتر، ماجراجویی واقعی شروع می شود زمانی که شما تبدیل به یک ماهی بزرگتر!
* سازمان دیده بان به عنوان رشد به تبدیل شدن به کوسه و رفتن به سفر تغذیه دیوانگی خود را.
* بازی به عنوان تک نفره یا پرش به عرصه چند نفره و شروع به تغذیه.
* ناتوانی ثابت برای فروختن چیزهای خاصی با وجود اینکه اندازه آنها کوچکتر از دهان شماست.
تعییرات :
* رفع اشکالات
* سطوح جدید ...
دانلود feed and grow - fish نسخه 3.0
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید