Microsoft Kaizala

دانلود آخرین نسخه
Microsoft Kaizala
Microsoft Kaizala
Microsoft Kaizala
Microsoft Kaizala
Microsoft Kaizala
Microsoft Kaizala
مایکروسافت کایزالا یک برنامه تلفن همراه جدید است که برقراری ارتباط را آسان می کند و کار را در این زمینه انجام می دهد. با کایزالا، شما باید به ابزارهایی نیاز داشته باشید که مؤثر و مؤثر باشند. کایزالا آسان می شود تا اطلاعیه ها را از دفتر اصلی دریافت کنید، نظر خود را از طریق نظرسنجی ها یا نظرسنجی ها ارسال کنید، یا به سادگی با دیگران 1: 1 یا گروه ها گپ بزنید. گروه های عمومی به شما اجازه ارسال بازخورد یا گزارش دادن مسائل مربوط به سازمان هایی که می خواهید با آن ارتباط برقرار کنید. با مرتب سازی شغل هایی که به شما اختصاص داده شده است، به تکالیف کار با چند شیپور خاموشی پاسخ دهید و در بالای کار خود قرار گیرند.

ویژگی منحصر به فرد موقعیت مکانی Kaizala باعث می شود که شما درخواست موقعیت مکانی از دیگران را داشته باشید، مکان جغرافیایی خود را با یک ضربه بزنید، حتی یک تصویر را با موقعیت مکانی خودکار برچسب گذاری کنید و آن را بفرستید. آسان است که ببینید که در آن همه هماهنگی کار به طور موثر.

مدیریت روز خود را به زحمت با "اقدامات" کیازال، که شما را قادر به انجام سناریوهای کار مشترک در حالی که با استفاده از یک رابط چت ساده در ساختار یافته است. اقدامات کایزلا در دسترس خارج از جعبه عبارتند از: اطلاعیه - اعلان های کلیدی و یا به اشتراک گذاری به روز رسانی، وظیفه - اختصاص دادن شغل به مردم و پیگیری وضعیت تکمیل، بگذارید دیدار - دعوت از مردم برای جلسات و تأیید وضعیت موجود خود، محل سکونت - درخواست محل زندگی و کمک به مردم راه خود را پیدا کنید، عکس با محل سکونت - یک عکس با مکان فعلی خود به اشتراک بگذارید، نظرسنجی سریع - سوال بپرسید و نظر مردم، درخواست محل سکونت - درخواست مردم برای به اشتراک گذاشتن مکان خود، به اشتراک گذاری محل سکونت - به اشتراک گذاری مکان خود را با دیگران ، ارسال بیل - ارسال صورتحساب و هزینه های خود، نظرسنجی - از مجموعه ای از پرسش ها و نظرات مردم، و چک لیست - ایجاد لیست کارها و گرفتن وضعیت همه.

این یک برنامه واحد برای ارتباطات گروهی و مدیریت کار است. امروز آن را چک کنید

ما نظرات شما را ارزیابی میکنیم. لطفا به بحث در https://aka.ms/discuss پیوست و یا در kaizalafeedback@microsoft.com به ما بگویید

شرایط و ضوابط را بررسی کنید: https://aka.ms/kaizala-eula

برای اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن در منطقه خود، لطفا https://aka.ms/kaizala_availability را ببینید

توجه: این برنامه ممکن است از موقعیت مکانی شما حتی زمانی که باز نیست استفاده کند، که می تواند عمر باتری دستگاه را کاهش دهد.
دانلود Microsoft Kaizala نسخه 1.1.0419.1712
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد
اَپ های دیگر از این سازنده

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید