از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter
Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter

دانلود Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter 1.0.37

  
توسط: Leap Fitness Group
180688
رده سنی: 3 سال و بالاتر

این گام شمار از سنسور ساخته شده برای شمارش گام های شما استفاده می کند. بدون ردیابی GPS، بنابراین می تواند تا حد زیادی موجب صرفه جویی در باتری شود. همچنین کالری سوزانده شده خود، فاصله و زمان راه رفتن و غیره را دنبال می کند. همه این اطلاعات به وضوح در نمودار نمایش داده می شود.

فقط روی دکمه شروع ضربه بزنید، و شروع به شمارش گام های شما می کند. این که آیا گوشی شما در دست، کیسه، جیب یا بازوهای شماست، می توانید گام های خود را به صورت خودکار ضبط کنید حتی صفحه نمایش شما قفل شده است.

صرفه جویی در قدرت
این گام شمارنده از سنسور ساخته شده در سیستم برای شمارش گام های شما استفاده می کند. بدون ردیابی GPS، پس از آن به سختی مصرف انرژی باتری.

بدون ویژگی های قفل شده
تمام ویژگی های 100٪ رایگان است. شما می توانید از تمام امکانات بدون نیاز به پرداخت هزینه استفاده کنید.

100٪ خصوصی است
ورود به سیستم لازم نیست ما هرگز اطلاعات شخصی شما را جمع آوری نمی کنیم یا اطلاعات شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم.

شروع، مکث و تنظیم مجدد
شما می توانید مکث کنید و شمارش هر مرحله را برای صرفه جویی در انرژی انجام دهید. این برنامه پس از اینکه شما آن را مکث کرد، آمار پسزمینه را متوقف خواهد کرد. و شما می توانید شمارش گام های امروز را بازنشانی کنید و اگر میخواهید گام را از 0 بردارید.

طراح مد
این ردگیر مرحله توسط بهترین تیم Google Play از 2016 طراحی شده است. طراحی تمیز آن را آسان برای استفاده است.

گزارش نمودارها
نمودار های گزارش ابتکاری ترین هستند، مخصوصا برای دستگاه های تلفن همراه طراحی شده اند که به شما کمک می کند اطلاعات پیاده روی خود را پیگیری کنید. شما می توانید آخرین آمار 24 ساعته، هفتگی و ماهانه خود را در نمودارها بررسی کنید.

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات
شما می توانید داده ها را از درایو Google خود پشتیبان بگیرید و بازگردانید. اطلاعات خود را امن نگه داشته و داده های خود را هرگز از دست ندهید.

تم های رنگارنگ
تم های چند رنگی در حال توسعه هستند. شما می توانید یکی از موارد مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا از این تجربه شمارش گام با این ردگیر مرحله لذت ببرید.

یادداشت مهم

● برای اطمینان از صحت شمارش گام، لطفا اطلاعات صحیح خود را در تنظیمات وارد کنید، زیرا از آن برای محاسبه فاصله پیاده روی و کالری استفاده می شود.
● شما می توانید حساسیت را تنظیم کنید تا گام شمارش گام را دقیق تر انجام دهید.
● از آنجا که پردازش صرفه جویی در مصرف انرژی دستگاه، برخی از دستگاه ها وقتی روی صفحه قفل می شوند، شمارش مراحل را متوقف می کنند.
● هنگامی که روی صفحه نمایش قفل شده است، شمارش مرحله برای دستگاه های با نسخه های قدیمی در دسترس نیست. این یک اشکال نیست متاسفیم که می توانیم این مشکل را حل کنیم.

بهترین گام شمار
در حال جستجو برای یک گام دقیق ضد و ردیابی مراحل؟ آیا گام شمار خود را از قدرت بیش از حد استفاده می کند؟ گام شمارنده و گام های ردیاب دقیق تر است که شما می توانید پیدا کنید و همچنین یک گام شمار صرفه جویی در باتری است. اکنون گام شمارنده و گام های ردیاب را بگیرید

کاهش وزن برنامه
به دنبال برنامه وزن کم و ردگیر گام؟ برنامه های کاهش وزن راضی نیستید؟ در اینجا بهترین برنامه کاهش وزن است - گام ردیاب شما می توانید پیدا کنید برای کمک به شما از دست دادن وزن. این برنامه از دست دادن وزن - ردیابی مرحله نه تنها می تواند مراحل، بلکه برنامه های کاهش وزن خوب است.

پیاده روی برنامه و ردیاب پیاده روی
بهترین برنامه پیاده روی، گام شمارنده و پیاده روی پیاده روی تا کنون! این برنامه نه تنها برنامه پیاده روی، گام شمار و پیاده روی پیاده روی است، بلکه یک برنامه ریزی پیاده روی است. این برنامه پیاده روی قدم زدن، گام شمار را امتحان کنید، در شکل بهتر و مناسب با برنامه ریز قدم زدن، گام شمارنده باشید.تعداد دانلود :

10,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 27, 2019

نسخه فعلی :

1.0.37

توسعه دهنده :

Leap Fitness Group

حجم فایل :

5.2 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

northpark.android@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد