Ramp Bike Stunts

دانلود آخرین نسخه
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
Ramp Bike Stunts
می خواهم بازی های موتور سیکلت را انجام دهم که فای را استفاده نمی کنند لذت بردن از این بازی مسابقه دوچرخه سوپرهروشی با مانع مسابقه نهایی در آهنگ های مگا رمپ خوشه. می خواهم به بازی بالا بازی های رایگان مانند موتور سیکلت بازی و محبوب ترین بازی دوچرخه مگا رمپ.

خوش آمدید به حافظه ابرقهرمان از دوران کودکی خود و یا شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک ابر قهرمان موتور و رویای سوار دوچرخه سوپر های از طریق اجرای ابرقدرت ها و می خواهید جهان را از دشمنان و بلایای طبیعی جهان نجات دهید. در اینجا رویای شما به حقیقت می پیوندد و خودتان را در آموزش مسابقات اتومبیلرانی مگا رمپ مانند موتور قهرمان در دوچرخه شناور و دوچرخه های ورزشی خود یک بازی کاملا رایگان و بازی ابرقهرمانان خود وارد کنید. شما می توانید راننده های فوق العاده نبرد را در حالت دوگانه مگا رمپ با شخصیت های شخصیت های ابرقهرمان مورد علاقه خود را به چالش بکشد. ساخت و ساز مگا رمپ و رمپ های سنگین برای مسابقات gt mga ramp شما می توانید قبل از شروع مسابقه را انتخاب کنید. شما می توانید از این بازی لذت ببرید اما شما باید این بازی فوق العاده ای را که در بهترین بازی های رایگان و تمام بازی های رایگان ارائه شده است را امتحان کنید و ما به شما چالش می کنیم که این بازی غیرممکن است.

رانندگی وسپا و دوچرخه سواری تپه دوچرخه سواری در رمپ های مرگبار شما می توانید مهارت های رانندگی و چرخش خود را له کرده و تنها آن بازیکنان می توانند از بسیاری از چیزهای دیوانه کننده در مورد دوچرخه ها لذت ببرند و می خواهند در آیندۀ خود به دوچرخه سواران بزرگ تبدیل شوند. دوچرخه هیل داش در دسترس خواهد بود و از بالای تپه آغاز خواهد شد این بازی نیاز به مهارت های ریاضی شما دارد مانند محاسبه سرعت حرکت دوچرخه سنگین سنگاپور شما و شما می توانید خط پایان را لمس کنید می توانید این بازی یک بازی ریاضی خنک باشد بازی های خنک تپه های مسابقه ای در زاویه 90 درجه قرار دارند و این خطر تنها راننده جاده یا صخره ای تپه ای است که قبلا بازی می کند و یا مسابقه دوچرخه تپه صعود را تجربه می کند. مگا راندمان تا آسفالت تله آسفالت بسیار دشوار است شما می توانید یک splitter خط در این بازی موتور سیکلت سواری. سوار موتور سوار محبوب ترین بازی رایگان از رده شبیه ساز دوچرخه مگا رمپ می باشد. این موتور سیکلت شبیه ساز دوچرخه سوپر کره ای احتمالا بازی غیرمجاز است که شما باید از سخت ترین رمپ های مگا و رمپ هوا در اوج در این craziest بازی رایگان عبور کنید. لذت ببرید و لذت ببرید در این مسابقه موتور سیکلت قهرمانانه با دوچرخه های مگا رام.

- سطح را انتخاب کنید
- دوچرخه و ابرقهرمان را انتخاب کنید
- آمادگی خود را برای خطر
- کنترل سرعت خود را
- کنترل تعادل خود را
- محاسبه سرعت و پرش از رمپ مگا
دانلود Ramp Bike Stunts نسخه 1.0
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید