از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Find My Kids - GPS Tracker
Find My Kids - GPS Tracker

دانلود Find My Kids - GPS Tracker 16.8.0

  
14616
رده سنی: همه سنین

کودکان و نوجوانان را به سرعت و به آسانی تماشا کنید. برخی از مزایای استفاده از این برنامه رایگان عبارتند از:

- هنگامی که فرزند شما به خانه بازگردد یا به مدرسه برسد، به طور اتوماتیک هشدار می دهد
به راحتی پیگیری اعضای خانواده خود را بدون نیاز به طور مداوم از آنها بپرسید
- باتری تلفن باتری کنترل شده است، بنابراین شما می دانید که آیا تلفن خود مرده است یا آنها فقط پاسخ نمی دهند

پیدا کردن بچه های من شامل یک تلفن برتر است و با استفاده از فناوری پیشرفته جیپیاس ناوبری GPS برای ردیابی کودکان شما. این برنامه ضروری برای هر کسی است که استرس و نگرانی در ارتباط با یک کودک از دست رفته را تجربه کرده است.

کودک پیدا شده با پیدا کردن بچه های من پیدا شده است

پیدا کردن بچه های من آسان می شود محل دقیق یک کودک گمشده را دقیقا مشخص کنید که آیا این کودک شما یا شخص دیگری است یا خیر. با این حال، کمک ناوبری برنامه می تواند شما را به آنها راهنمایی کند، بازیابی کودکان را از دست رفته سریع و آسان آسان می کند. برای ردیابی بچه ها، Find My Kids از فناوری پیشرفته ردیابی GPS استفاده می کند. اساسا، شرکت های تلفن همراه می دانند که فاصله تلفن همراه تا برج های تلفن همراه. Find My Kids این داده ها را از شرکت های تلفن همراه محافظت می کند و موقعیت مکانی گوشی را بر روی نقشه برنامه نمایش می دهد. از آنجا، از مکان شما برای بازیابی آسان است.

یافتن بچه های من ارائه اطلاعات مکانی واقعی در زمان واقعی است

جمع آوری خانواده بعدی خود را با این ردیاب خانواده برنامه ریزی کنید و پایان نامه های چندگانه را برای یادگیری زمان ورود هر کس به پایان برسانید. Kid Tracker می تواند به شما هشدار دهد وقتی که اعضای خانواده در یک محل چک کرده اند و به لطف تکنولوژی ردیابی GPS، ردیاب بچه نیز می تواند توصیه کند اگر کسی دیر کار کند.

ردیابی باتری تمام اعضای دایره

یافتن بچه های من دارای مصرف باتری هوشمند است و به شما امکان می دهد تا ببینید که چگونه کودک شما تلفن خود را شارژ می کند. شما همچنین می توانید هشدار زمانی که باتری کم است، بنابراین شما می توانید یادآوری برای بچه های خود را به اتهام تلفن های خود را ارسال کنید. یافتن کودکان من نیز به شما اجازه می دهد تا ببینید که باتری در حال استفاده است، بنابراین شما می دانید که چقدر سریع آن را خالی می کنید.

ردیابی GPS برای پیدا کردن کودکان، دوستان و خانواده

GPS برنامه ردیابی کودکان من را پیدا کنید از مختصات GPS و اطلاعات موقعیت مکانی جغرافیایی GPS برای گزارش موقعیت مکانی واقعی دوستان و خانواده خود استفاده می کند. به سادگی برنامه Find My Kids را در تلفن خود و گوشی های بچه های خود نصب کنید. پس از ثبت نام، هر عضو به عنوان یک آیکون منحصر به فرد در نقشه ناوبری ردیابی GPS به نظر می رسد، بنابراین شما دقیقا می دانید که هر یک از اعضای خانواده در همه زمان ها است. بدون نیاز به ارسال آزار دهنده "کجا هستند؟" یا "ETA چیست؟" متن، Find My Kids این اطلاعات را در نوک انگشتان شما قرار می دهد. و برای زندگی فوق العاده آسان، ما به شما هشدار GPS ردیابی ارسال لحظه ای که بچه های خود را به محل منصوب رسیدن!

ردیاب کودک قابل اطمینان
برنامه Find My Kids یک Kid Tracker بسیار قابل اعتماد است. این می تواند محل تلفن های همراه ثبت شده، تلفن های هوشمند و حتی تلفن های قدیمی مدرسه را از طریق وب سایت برنامه، 24/7 مشخص کند. ردیاب تلفن GPS ما به شما امکان می دهد تا گوشی های Android و اپل را بیابید. این آسان برای استفاده است؛ همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که اعضای خانواده یا دوستان خود را دعوت کنید و می توانید آنها را در تلفن خود ردیابی کنید.

ردیاب بچه نوآورانه و همه جانبه

آیا شما دائما تعجب می کنید و یا نگران آن هستید که فرزندان شما هستند؟ پیدا کردن بچه های من می تواند کمک کند. سیستم GPS پیشرفته این کشور می تواند زبانه ها را در تلفن های ثبت شده نگه دارد، با استفاده از ماهواره ها برای تعیین مکان دقیق هر تلفن ثبت شده در حساب شما، مثلث. اگر یک گوشی از منظره ماهواره ای بیرون است، Find My Kids از طریق نزدیک ترین برج تلفن همراه و داده های حامل تلفن همراه برای تعیین مکان فرزندتان از سه بعدی استفاده می کند. این یابنده ی بچه ی چند منظوره نیز به جهت مکان یابی فرزند شما هدایای چاپگر مناسب را ارائه می دهد. پیدا کردن بچه های من سازگار با آندروید است، چه شما AT & T، ورایزون، با حداکثر سرعت دویدن و یا یکی دیگر از حامل تلفن.تعداد دانلود :

1,000,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 7, 2018

نسخه فعلی :

16.8.0

توسعه دهنده :

Family Safety Production

حجم فایل :

45.82 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

feedback@lready.org


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد