Halloween Makeup Me

دانلود آخرین نسخه
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
Halloween Makeup Me
زرق و برق دار است! این روحیه است! در اینجا به درمان می رویم یا زمان تکرار می کنیم! دختران من، به "Make-Up Me: Halloween" خوش آمدید، برای شروع یک سفر شگفت انگیز.

بیا و دختر خود را یک زیبایی بی نظیر. در اینجا، تم های بی شماری جشنواره به طور خاص ارائه می شود، مانند هیولا زیبا، جادوگران دوست داشتنی و خون آشام ها خون آشام. عجله برای نشان دادن حس خود را از سبک منحصر به فرد!

پس از تکمیل کار خلاقانه خود، این ایده عالی برای گرفتن عکس است. مهم نیست که شادیت خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید یا تصاویر خود را به ما بفرستید، نمیتوانید از «بهترین طرحهای آرایشی هفته» راضی نباشید!

بیا دیگه! زمان منتظر هیچکس نمی ماند! لذت بردن از خود را با سرگرم کننده ترسناک!

چگونه بازی کنیم
یک تن پوست زیبا را انتخاب کنید تا دخترتان شروع به کار کند، سپس از کرم BB براق روی صورت و گردن خود استفاده کنید. اگر از رنگ مو ناپایدار خسته شده اید، می خواهیم موهای خود را به شما نشان دهیم، که بانوی جوان را با رنگ های روشن و واضح روشن می کند. با کلیک بر روی رنگ مو، می توانید برخی از برجسته های جسورانه، گرم را اضافه کنید، حتی 2 یا 3 رنگ می تواند در همان زمان استفاده شود. به عنوان مثال، سعی کنید به رنگ پریده نازک با فوچسی روشن تر یا قرمز های مس در موهای سبز تیره بیاندازید، در اینجا می توانید بسیار سرگرم کننده باشید. و شما قطعا توسط لوازم آرایشی هالووین مضمون شگفت زده، این سایه چشم، ریمل مژه و ابرو و رژ لب به دختر شما کمک می کند تا به یک نگاه جادویی. البته، تعجب هرگز پایان نخواهد داشت، طراحی خالکوبی و اضافه کردن لوازم جانبی مانند سنگ های قیمتی و گوشواره نیز ضروری است برای دختر هیولا شما را به تفاوت. اکنون وقت آن رسیده است که دختر فوق العاده و شبح وار برنده جایزه اول طراح خود شود!

امکانات:
- برجسته کردن مو باعث می شود سایه های جذاب تر را برای موهایتان بیافزایید
- انواع مختلفی از خالکوبی ها رایگان هستند برای انتخاب
- صدها نفر از Makeover هالووین مضمون در دسترس هستند
- شما می توانید سبک بی نظیر بالیوود شب شبح دیوانه داشته باشید
- شما بسیار خوش آمدید به چالش بهترین آرایش طرح هفته

درباره لیبی بازی:
با بیش از 200 میلیون بارگیری و رشد، لیبی متعهد به ایجاد بازی های ابتکاری برای دختران است. ما به دنبال ایجاد روابط خوب با والدین و فرزندان خود هستیم و یک فضای سالم و شاد برای آنها ایجاد خواهیم کرد.
از ما بازدید کنید: http://www.libii.com/
مثل ما: http://www.facebook.com/LibiiGame
تماس با ما:
هر ایده ای دارید؟ پیشنهادات؟ آیا نیازمند پشتیبانی فنی هستید؟ لطفا با ما تماس بگیرید 24/7 در WeCare@libii.com

نیاز دارید که بدانید:
این برنامه کاملا رایگان است برای دانلود و بازی، برخی از اقلام اساسی نیز رایگان برای استفاده است، اما برخی از اقلام اضافی شما نیاز به خرید و پرداخت برای باز کردن. بنابراین، اگر شما نمی خواهید از این موارد استفاده کنید، لطفا خرید در برنامه را در تنظیمات خود خاموش کنید. با تشکر.
دانلود Halloween Makeup Me نسخه 1.2
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید