از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Jimmy Nelson
Jimmy Nelson

دانلود Jimmy Nelson 2.0.9

  
دسته: عکاسی
توسط: Jimmy Nelson
92
رده سنی: Rated for 3+

! لطفا توجه داشته باشید!

این برنامه با استفاده از آخرین فن آوری، که می تواند کاملا بر روی دستگاه شما خواستار است. بنابراین، آن را به درستی در گوشی های با کمتر از 2 گیگابایت RAM کار نمی کند.

دانلود برنامه بدون کتاب؟ وب سایت ما، رسانه های اجتماعی و نمایشگاه ها را بررسی کنید!
شما هر تصویر را از Homage به بشریت اسکن می کنید؛ کتاب، دیوار و / یا دیجیتال!

جیمی نلسون و تیم او همراه با کتاب جدید خود "Homage to Humanity" همراه با برنامه Jimmy Nelson Companion برنامه اجرا کردند. با استفاده از این برنامه، توسط Fonk توسعه یافته، شما قادر به اسکن هر تصویر درون کتاب خواهید بود. اسکن کردن تصویر شما را قادر می سازد تا جهان را پشت تصویر بچرخانید. جیمی خود را با مواد ویدئویی زیبا ترکیب می کند و شما را از طرز تفکر پشت صحنه فیلم راهنمایی می کند، اما زیبایی زندگی روزمره از سراسر جهان را در بر می گیرد. اسکن تصاویر بیشتر شما را با دسترسی به گالری مجازی جایی که شما می توانید 360 فیلم و حتی یک ابزار ارتباطی برای تجربه واقعی تمام تجربه همه جانبه پاداش.

از سال 2010، جیمی در حال سفر به جهان است تا فرهنگ های بومی و جوامع را در تمام گوشه های دور دنیا ببیند. مردم نشان داده شده در Homage به بشریت ما را در بسیاری از روش های مختلف نشان می دهد که آن را واقعا به معنای انسان است. فرهنگ و آداب و رسوم آنها اغلب به قرنها، حتی هزاران سال پیش در گذشته رسیدن. جیمی متشكل از همبستگی منحصر به فرد خود با شور و شوق، خلاقیت و عزم فردی است كه جیممی آینه ای برای انسان ها دارد، همانطور كه ​​در زندگی روزمره ی آسیب پذیری زندگی می كنیم. زمانی که توسعه سریع، ثروت مادی و فن آوری های جدید ما را از برخی از حقیقت های عمیق ترین و بی انتها در مورد طبیعت بشر محروم می کند.

هر تصویر در کتاب، بلکه در نمایشگاه ها، رسانه ها و اینترنت پنهان شده است، لایه های دیجیتال *. حتی عکس های جیمی نیلسون را با مواد شگفت آوری که به شما نشان می دهد، به طور عمیق تر ادامه دهید، با وجود تفاوت هایی که در نگاه ما، صحبت کردن و زندگی می کنیم، همه ما همان چیز را می خواهیم: احساس تعلق و احساس عشق.

هر مسافر نیاز به یک شرکت دارد


تغییرات :

ما به طور مداوم به روز رسانی برنامه را تجربه حتی بهتر است!

 - اکنون می توانید از حرکات کشیدن در گالری VR استفاده کنید.
 - ما یک آیکن لودر را به پخش کننده ویدیو اضافه کردیم، بنابراین زمانی که یک ویدیو در حال بارگذاری است، می دانید.
 - و ما برخی از اشکالات جزئی را ثابت کردیم.تعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jan 29, 2019

نسخه فعلی :

2.0.9

توسعه دهنده :

Jimmy Nelson

حجم فایل :

122.82 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@jimmynelson.com


آموزش نصب Jimmy Nelson
  • فایل APK را دانلود و نصب کنید -> com.jimmynelson.jncompanion.apk
  • فایل DATA.com.jimmynelson.jncompanion.2.0.9-Seedroid.com.zip را دانلود کرده و محتوای آنرا در پوشه Android/obb اکسترکت کنید.
  • اکنون می توانید برنامه را اجرا کنید.

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد