از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Jimmy Nelson
Jimmy Nelson

دانلود Jimmy Nelson 2.0.8

  
دسته: عکاسی
توسط: Jimmy Nelson
73
رده سنی: USK: All ages

دانلود برنامه بدون کتاب؟ وب سایت ما، رسانه های اجتماعی و نمایشگاه ها را بررسی کنید!
شما هر عکس از Homage به بشریت اسکن می کنید؛ کتاب، دیوار و / یا دیجیتال!

جیمی نلسون و تیم او همراه با کتاب جدید خود، Homage to Humanity همراه با برنامه Jimmy Nelson همراه شده اند. با استفاده از این برنامه، توسط Fonk توسعه یافته، شما قادر به اسکن هر تصویر درون کتاب خواهید بود. اسکن کردن تصویر شما را قادر می سازد تا جهان را در پشت تصویر حرکت دهید. جیمی خود را با مواد ویدئویی زیبا ترکیب می کند و شما را از طرز تفکر پشت صحنه فیلم هدایت می کند اما زیبایی زندگی روزمره را از سراسر جهان بازتاب می دهد. اسکن تصاویر بیشتر شما را با دسترسی به گالری مجازی جایی که می توانید 360 فیلم را تماشا کنید و حتی یک ابزار ارتباطی را برای تجربه واقعی همه جا غریبی به ارمغان بیاورید.

از سال 2010، جیممی در حال سفر به جهان است تا فرهنگ های بومی و جوامع را در تمام نقاط جهان از بین ببرد. مردم نشان داده شده در Homage به بشریت ما را در بسیاری از راه های مختلف نشان می دهد که آن واقعا به معنای انسان است. فرهنگ و سنت آنها اغلب به قرن ها، حتی هزاران سال پیش به گذشته می رسد. جیممی که توسط همبستگی منحصر به فرد خود با شور و شوق، خلاقیت و تعقیب فردی رانده شده است، انسان را آینه ای برای ما می بیند، همانطور که در زندگی روزمره در زمان آسیب پذیری زندگی می کنیم. زمانی که توسعه سریع، ثروت مادی و تکنولوژی های جدید، ما را از برخی از حقیقت های عمیق ترین و بی انتها در مورد طبیعت بشر دور می کند.

هر تصویر در کتاب، بلکه در نمایشگاه ها، رسانه ها و اینترنت پنهان شده است، لایه های دیجیتال *. حتی عکس های جیمی نلسون عمیق تر با مواد شگفت آور که به شما نشان می دهد، به رغم تفاوت هایی که در نگاه ما، صحبت کردن و زندگی می کنیم، همه ما همان چیز را می خواهیم: احساس تعلق و احساس عشق به دیگران.

هر مسافر نیاز به یک شرکت دارد


تغییرات :

ما برنامه را برای مسئله آینده مجله Stern که شامل جیمی نلسون است، به روز کرده ایم!تعداد دانلود :

5,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 22, 2018

نسخه فعلی :

2.0.8

توسعه دهنده :

Jimmy Nelson

حجم فایل :

122.35 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@jimmynelson.com


آموزش نصب Jimmy Nelson
  • فایل APK را دانلود و نصب کنید -> com.jimmynelson.jncompanion.apk
  • فایل DATA.com.jimmynelson.jncompanion.2.0.8-Seedroid.com.zip را دانلود کرده و محتوای آنرا در پوشه Android/obb اکسترکت کنید.
  • اکنون می توانید برنامه را اجرا کنید.

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد