از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

True Surf
True Surf

دانلود بازی True Surf 1.0.1

  
دسته: ورزشی
40
رده سنی: 3 سال و بالاتر

گشت و گذار واقعی با 21 مورد از بزرگترین معافیت های گشت و گذار در جهان که به وسیله موتور شبیه سازی فیزیک دنیای واقعی واقع شده و توسط پیش بینی های آب و هوایی زنده Surfline هدایت می شود، راه اندازی می شود.

کنترل های زمان واقعی
فیزیک مبتنی بر لمسی واقع گرایانه، کنترل کامل خود را در زمان واقعی را کنترل می کند. با استفاده از یک انگشت، انگشت شست یا ذهن خود را با دو انگشت مانند طرفداران گشت و گذار کنید.

بهترین موج جهان
بخش بزرگی از گشت و گذار در مورد تعقیب موج کامل است و گشت و گذار واقعی می آید بسته بندی شده با بهترین جهان است. سطح بالا برای سفر به جهان، تعقیب ریف کلاسیک با بشکه های توخالی در لوله در هاوایی، Cloudbreak، فیجی به منحنی قدرت نورد در بلس ساحل، استرالیا. یا سعی کنید بخش هایی را در برخی از سریعترین نقاط جهان مانند Jeffreys Bay، آفریقای جنوبی ببرید. اگر امواج BIG چیز شماست، سپس به ناظری، پرتغال و Jaws (Pe-ahi)، هاوایی بروید.

پیش بینی شده توسط سرپل
گشت و گذار واقعی توسط داده های پیش بینی واقعی گشت و گذار از Surfline (متخصصان پیش بینی آب و هوای دریایی) طراحی شده است. داده ها در طول روز به روز می شود و شامل افزایش ارتفاع، جهت سوزاندن، باد، جزر و مد و دمای آب است. با شروع "طوفان کامل" در بازدیدهای گشت و گذار مورد علاقه خود، قدرت را فعال کنید.

شخصیت خود را ارتقا دهید
گشت و گذار واقعی همراه با شش شخصیت برای انتخاب از سراسر جهان است. شروع به گشت و گذار انجام ترفندها، مانور چرخش ستون فقرات و wipeouts عظیم برای ساخت شهرت خود و پیشرفت حرفه خود، باز کردن سفر، طوفان های کامل و دنده برای خرید. مراقب باشید که لباس های جدیدی از بسیاری از برندهای پیشرو در جهان گردآوری کنید.

BUILD QUIVER شما
شروع به ساختن تیرانداز خود کنید به منظور ایجاد شهرت و تبدیل شدن به یک افسانه گشت و گذار، شما می بایستی کابوات، فانابورها، تخته های بلند، اسلحه و ماهی را در شرایط موج قرار دهید. همانطور که از طریق حرفه ای خود پیشرفت می کنید، تخته های جدیدی را برای خرید باز می کنید.

رقابت در لیگ SURF WORLD
آیا شما برای لیگ های بزرگ آماده هستید؟ مهارت های خود را از طریق مسابقات WSL زنده تست کنید و در برابر سایر بازیکنان از سراسر جهان رقابت کنید تا ببینید که آیا شما چه چیزی را برای تبدیل شدن به قهرمان جهان می کنید!تعداد دانلود :

500+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 9, 2018

نسخه فعلی :

1.0.1

توسعه دهنده :

developer game legends

حجم فایل :

3.09 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

developpergamepro@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد