از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Cute & Tiny Gifts - Surprise Toys for Baby Pets
Cute & Tiny Gifts - Surprise Toys for Baby Pets

دانلود بازی Cute & Tiny Gifts - Surprise Toys for Baby Pets 1.0.16

  
دسته: آموزشی
5
رده سنی: USK: All ages

آیا هدایای تولد را دوست دارید چون کیتی سو، توله سگ بو و اسم حیوان دست اموز Blu انجام می دهند؟ با بازی ناز و ریز برای دختران و پسران شما می توانید هر روز یک مهمانی تولد کوچک داشته باشید! جعبه هدیه رنگارنگ را باز کنید و یک اسباب بازی شگفت انگیز یا یک میان وعده جالب ببرید! کودکان نوپا و بچه های پیش دبستانی این بازی ساده و زیبا با حیوانات کودک را دوست دارم!

نگاهی به این شمع جعبه های هدیه با کمان های زیبا! زن سبک و جلف سو، توله سگ بو و اسم حیوان دست اموز بلو واقعا برای پیدا کردن رویای خود را در حال حاضر! یک جعبه را انتخاب کنید و شروع به سرگرمی کردن بوکسینگ کنید داخل چیست؟ عروسک بسیار کمی، خرس عروسکی کرکی و ماشین اسباب بازی رنگارنگ! تنقلات فوق العاده جالب برای بچه ها: دونات، کیک و سبزیجات! یک چوب پولو رنگارنگ و یک روروک مخصوص بچه ها صورتی زیبا برای بچه ها! بچه های حیوانات خانگی بسیار خوشحال با ارائه خود را!

گرافیک زیبا و ساده رابط کاربری دوستانه محیط امن برای بازی و یادگیری مناسب برای کودکان نوپا و بچه های جوانتر.

درباره بازی های زیبا و کوچک
بازی های ناز و کوچک به طور خاص برای جوان ترین بچه ها (سنین 1 تا 3 سالگی) به خوبی ساخته می شوند. در حالی که مسائل مختلفی از مراقبت از حیوانات خانگی تا خدمات ماشین را پوشش می دهد، همه بازی های Cute & Tiny به کودکانی اطمینان میدهند، به آنها کمک می کند تا مهارت های اجتماعی و پیشرفته ای را ایجاد کنند و البته لبخند را به چهره هایشان برسانند!

پیام مهم برای والدین
این برنامه رایگان است برای دانلود و بازی، اما شامل برخی از اقلام در بازی است که ممکن است برای پول واقعی خریداری شده است. با دانلود این برنامه شما با خطمشی رازداری و شرایط استفاده ما موافقت می کنید.

بیایید دوستان باشیم
دنبال ناز و کوچک در فیس بوک - https://www.facebook.com/cutetinygames
مشترک شدن در کانال ناز و کوچک YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCHszeXVFgUCSDaRoBvK0c5w


تغییرات :

بیشتر ویژگی های فوق العاده سرد، شخصیت ها و فعالیت ها برای بچه ها! اشکالات کمتر. اگر شما یکی را گرفتید، به ما در info@zaidimustudija.lt اطلاع دهیدتعداد دانلود :

10,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Dec 9, 2018

نسخه فعلی :

1.0.16

توسعه دهنده :

Cute & Tiny Baby Games

حجم فایل :

31.28 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@zaidimustudija.lt


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد