از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Smash Car Parking Plaza Destruction Damage
Smash Car Parking Plaza Destruction Damage

دانلود بازی Smash Car Parking Plaza Destruction Damage 1.1.2

  
دسته: اکشن
توسط: Action 360 Games
65
رده سنی: 7 سال و بالاتر

آیا از خستگی شما خسته شده اید؟ آیا شما می خواهید هیجان و هیجان در زندگی خود و سپس آماده برای سرگرم کننده و هیجان. استرس خود را در حال حاضر آزاد کنید و خودتان را با این شبیه ساز سر و صدا خودرو فوق العاده خوشحال کنید. شما می توانید وسیله نقلیه ورزشی را در زندگی واقعی سر و صدا کنید، بنابراین ما بازی را معرفی کردیم که شما را در زندگی خسته کننده شما هیجان زده می کند. اکنون مردم از تخریب فیزیکی ناشی می شوند، زیرا در واقع قادر به انجام آن نیستند. این استرس بی نظیری است که موجب سر و صدا بازی اتومبیل لوکس برای همه کاربران است که خستگی از زندگی عادی خود را دارند.
همه ما می دانیم که شبیه ساز تخریب نمی تواند در واقعیت اتفاق بیفتد، بنابراین ما می توانیم نگرانی خود را درک کنیم، به همین دلیل ما در حال ارائه این نوع شبیه ساز ماشین است که در آن شما می توانید هر زمان شروع فوق العاده. برای سرخوردگی خود خداحافظی کنید؛ زیرا این تنها راه خلاص شدن از آن است. در حال حاضر با بازی این بازی سر و صدا خودرو لوکس فوق العاده، خشم خود را تحمیل کنید. تمام ماشین های لوکس را در پارکینگ پارکینگ که قبلا هرگز ندیده اید سرکوب کنید.
بهترین بازی شبیه ساز خودکار سرگرم کننده را تجربه کنید که در آن شما می توانید با تیرانداز اسلحه خشمگین شوید. واقعی قهرمان عکسبرداری از شبیه ساز سر و صدا باشد. این زمان شما برای تخریب است. شما در پارکینگ پارکینگ اتوموبیل هستید ماشین لوکس ورزشی را در یک پارکینگ پارک می بینید. گرفتن اسلحه مورد علاقه خود را و شروع به تیراندازی خودکار در حال حاضر. سر و صدا خودرو و شما احساس راحتی برای اطمینان. این بازی شبیه ساز تیراندازی خودکار شما را به سطح دیگری می برد که در آن تیراندازی اتومبیل ورزشی بهترین چیزهایی است که می خواهید در زندگی واقعی انجام دهید.
اکنون شبیه ساز تخریب ماشین را دانلود کنید و از بازی تیراندازی لذت ببرید. برخی از هرج و مرج در محل پارکینگ اتومبیلی که اتومبیل های اتوماتیک پارک می شوند را ایجاد کنید. استفاده از سلاح های مختلف برای تیراندازی خودکار مانند تیرانداز از خفا، تفنگ و تفنگ و غیره برای سر و صدا ماشین ورزشی شدید. خودرو مورد علاقه خود را در زمان تعیین شده هدف قرار دهید و به همان اندازه که می توانید امتیاز کسب کنید و بر اساس اسلحه های دیگر باز کنید. احساس آرامش درونی را در حالی که شما با وسایل نقلیه خود را با تفنگ خود را ضربه. تخریب را در داخل پارکینگ شهر چند سطح پخش کنید. با استفاده از بهترین روش برای سرقت تمام اتومبیل های لوکس در یک بار.
در حال حاضر فوق العاده است بسیار آسان است که شما برای تیراندازی خودکار تردید ندارید. با تکمیل هدف در زمان مشخص، زمان گلوله بیشتر را به دست آورید. شبیه ساز تخریب ماشین لوکس بهترین سرگرمی برای همه کاربران برای خلاص شدن از اضطراب را به ارمغان می آورد. بهترین تریلر را در Play Store تجربه کنید. همانطور که می توانید بدون آسیب رساندن به ماشین ورزشی در محل پارکینگ، تخریب ماشین را از بین ببرید. برخی از اتومبیل های مرده را به وسایل نقلیه خودرو که قادر به شروع دوباره نیست.
ماشین Smash بسیار آسان است در حال حاضر که در حال حاضر بر روی انگشت خود است. فقط دکمه آتش را از کنترل های روی صفحه ضربه بزنید. نابودی کامل را انجام دهید و از هرج و مرج که از طریق شما پخش می شود لذت ببرید. شما در پلتفرم پارکینگ اتوموبیل هستید و برای تیراندازی خودکار از انواع سلاح استفاده می کنید. شما در این شبیه ساز فوق العاده افسانه عکسبرداری واقعی هستید.

چگونه به بازی شلیک خودکار شلیک کنید
بازی بازی تیراندازی خودکار را بازی کنید
برای شروع بازی تیراندازی خودکار ضربه بزنید
صحنه های دلخواه پلان پارکینگ را برای نابودی انتخاب کنید
تفنگ مورد علاقه خود را برای از بین بردن خودکار را انتخاب کنید
نقشه را برای شلیک هدف دنبال کنید
نقطه هدف و ساقه ماشین ورزشی است

ویژگی های SIMULATOR DESTRUCTION
تیراندازی شبیه ساز
ماجراجویی گرافیکی HD و سرگرم کننده پر از صداهای تیراندازی
تخریب ماشین در زمان واقعی و فیزیک آسیب شدید
آهنگ های صوتی با کیفیت بالا
ساده و قابل تنظیم بر روی کنترل های صفحه نمایش
انواع مختلفی از ماشین های لوکس
هدف چالش برانگیز برای تکمیلتعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Jun 9, 2018

نسخه فعلی :

1.1.2

توسعه دهنده :

Action 360 Games

حجم فایل :

40.16 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

3dsimulator.feedback@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد