از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Mijn Eetmeter
Mijn Eetmeter

دانلود Mijn Eetmeter 3.5 b1

  
توسط: Voedingscentrum
2061
رده سنی: همه سنین

آیا می خواهید سالم غذا بخورید؟ با استفاده از این برنامه شما همیشه یک دفتر خاطرات غذایی در جیب شما داشته باشید. همه چیز را در برنامه خود بخورید و بلافاصله متوجه خواهید شد که کالری بیش از حد مصرف نکنید و بر طبق Schijf van Vijf همه مواد مغذی را دریافت کنید. هر کجا که هستید، با یا بدون اتصال به اینترنت. BMI ساخته شده است. کار بر روی سلامت هرگز آسان تر نبوده است!

برنامه غذای خوردن شما به 25 ماده غذایی مختلف از ویتامین ها و مواد معدنی، چربی ها و کربوهیدرات ها کمک می کند. تمام اطلاعات مربوط به پایگاه داده غذا (LeDa) مرکز تغذیه هلند و RIVM می باشد. با این کار، شما همیشه اطمینان بیشتری از اطلاعات قابل اطمینان در مورد مواد غذایی خود دارید.

این برنامه اطلاعات را با سایت تغذیه من تغذیه می کند. به عنوان یک کاربر، با نام کاربری و رمز عبور خود وارد برنامه شوید. هنوز حساب کاربری ندارید؟ شما از طریق این برنامه به صورت رایگان آن را انجام می دهید. در www.MijnVoedingscentrum.nl شما مشاوره دقیق تر، ابزار مفید تر پیدا خواهید کرد، و شما می توانید دفترچه خاطرات و نتایج را دانلود و چاپ کنید.


تغییرات :

با توجه به اقدامات امنیتی شدید، ما شروع به استفاده از نسخه های قدیمی تر آندروید کردیم. در عرض دو هفته برنامه می تواند متاسفانه دیگر در نسخه 4.x استفاده نشود. علاوه بر این، برخی از اشکالات کوچک حل شده است.تعداد دانلود :

500,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 30, 2018

نسخه فعلی :

3.5 b1

توسعه دهنده :

Voedingscentrum

حجم فایل :

3.16 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

eetmeter@voedingscentrum.nl


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد