Battle Royale Dances: Learn How To Dance

دانلود آخرین نسخه
Battle Royale Dances: Learn How To Dance
Battle Royale Dances: Learn How To Dance
Battle Royale Dances: Learn How To Dance
Battle Royale Dances: Learn How To Dance
Battle Royale Dances: Learn How To Dance
آیا می خواهید یاد بگیرد که چگونه نخ دندان را رقصید و ل شاید عدالت نارنجی باشد؟ آیا تا به حال تسلط دارید؟ دیگر صبر کنید، حالا می توانید یاد بگیرید که رقص هر رقص تنت را رقصید و همچنین می توانید دیگران را رقصید و رقص بهترین رقابت ها را بررسی کنید و قاضی تصمیم بگیرید که چقدر خوب هستند.

چگونه این بازی کار می کند؟
ابتدا یک دسته را انتخاب کنید و سپس انتخاب کنید اگر میخواهید یاد بگیرید که چگونه رقص کنید یا فقط تماشا کنید که مردم رقصیدن را دوست دارند، این چالش یوتیوب دو هفته ای است، هر رقم رقص مام است، شش رقص در این نسخه رقص گنجانده شده است جالب ترین و معروف ترین را انتخاب کرد. نخ، بهترین همدان، عروسی، عدالت پرتقال، تازه و ل

هنگامی که شما یکی را انتخاب کرده اید (بیشتر ویدیوها کلیپ های کوچک و انگشت های کوچک کوتاه و خنده دار هستند) و تصمیم می گیرید که آیا آنها خوب عمل کرده یا نه، شما همچنین می توانید فیلم های خنده دار را سر و صدا کنید یا منتقل کنید! علاوه بر این، به زودی 3 تست مارکر و فیلم لجن وجود دارد.

اکنون در حالت های زیر بازی کنید:
- حالت نبرد سلطنتی: تماشای بهترین رقص فرنیت و تصمیم بگیرید که آیا کیفیت رقص، آیا از رقص به خوبی؟ آیا این یا آن را می خواهید؟
- Dame Tu cosita mode: قاضی در این رقص نبوغ باشید، سرگرم کننده تضمین شده است!

آماده باشید، در بروزرسانی بعدی شما قادر خواهید بود فیلم های خود را به روز کنید، آیا شما خود را سرخ کرده و خودتان آپلود خواهید کرد؟ در ارتباط باشید لویا!

به یاد داشته باشید، شما همچنین می توانید این بازی را مانند کلاسیک که خنده می بینید از دست بدهید، فقط با فشار دادن دکمه اگر بخواهید بخندید!

مراقب باشید که شما بازی می کنید چرا که در بازی شگفت انگیز است و یا شما آماده برای رقابت چالش شجره در هر زمان بازی درخواست برای آن؟

ما واقعا امیدواریم که از بازی ما لذت ببرید همانطور که ما آن را انجام دادیم.
دانلود Battle Royale Dances: Learn How To Dance نسخه 1.0.3
دانلود فایل APK
دانلود با بارکد

دیدگاه خود را بنویسید

در صورتی که نقد یا بررسی درباره این بازی/برنامه دارید در این بخش برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید