از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Cute & Tiny Magic Makeover - Fantasy Fashion
Cute & Tiny Magic Makeover - Fantasy Fashion

دانلود بازی Cute & Tiny Magic Makeover - Fantasy Fashion 1.0.12

  
دسته: آموزشی
4
رده سنی: 3 سال و بالاتر

به جهان سحر و جادو، sparkles و rainbows خوش آمدید! در اینجا، حیوانات ناز و کوچک - زن سبک و جلف سو، توله سگ بو و اسم حیوان دست اموز بلو - می توانید craziest سبک و makeovers را دریافت کنید! دستمال سحر و جادو، معجون ها و لباس های خود را آماده کنید! از تخیل خود استفاده کنید و بهترین جادوگر سبک شوید!

کمک به حیوان خانگی Blu گرفتن یک حمام حباب سحر و جادو و خز نئون خود را سبز! پوشش زن سبک و جلف سو در گل سحر و جادو - hocus-pocus! - او اکنون یک رنگ متفاوت است! استفاده از معجون رنگین کمان به طور کامل تغییر توله سگ بو نگاه!

لباس حیوانات کودک را در لباس های احمقانه فانتزی! در میان تن از لباس های رنگارنگ، کفش و لوازم جانبی سر انتخاب کنید! دوستان حیوانات را به تک شاخهای کودک، شاهزاده خانم پری، هیولا ناز و سایر موجودات فانتزی تبدیل کنید!

گرافیک زیبا و ساده رابط کاربری دوستانه محیط امن برای بازی و یادگیری مناسب برای کودکان نوپا و بچه های جوانتر.

درباره بازی های زیبا و کوچک
بازی های ناز و کوچک به طور خاص برای جوان ترین بچه ها (سنین 1 تا 3 سالگی) به خوبی ساخته می شوند. در حالی که مسائل مختلفی از مراقبت از حیوانات خانگی تا خدمات ماشین را پوشش می دهد، همه بازی های Cute & Tiny به کودکانی اطمینان میدهند، به آنها کمک می کند تا مهارت های اجتماعی و پیشرفته ای را در اختیار شما قرار دهند و البته لبخند را به چهره خود برسان!

پیام مهم برای والدین
این برنامه رایگان است برای دانلود و بازی، اما شامل برخی از اقلام در بازی است که ممکن است برای پول واقعی خریداری شده است. با دانلود این برنامه شما با خطمشی رازداری و شرایط استفاده ما موافقت می کنید.

بیایید دوستان باشیم
دنبال ناز و کوچک در فیس بوک - https://www.facebook.com/cutetinygames
مشترک شدن در کانال ناز و کوچک YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCHszeXVFgUCSDaRoBvK0c5w


تغییرات :

بیشتر ویژگی های فوق العاده سرد، شخصیت ها و فعالیت ها برای بچه ها! اشکالات کمتر. اگر شما یکی را گرفتید، به ما در info@zaidimustudija.lt اطلاع دهیدتعداد دانلود :

5,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Sep 13, 2018

نسخه فعلی :

1.0.12

توسعه دهنده :

Cute & Tiny Baby Games

حجم فایل :

31.25 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

info@zaidimustudija.lt


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد