از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Dolphin puzzles
Dolphin puzzles

دانلود بازی Dolphin puzzles 1.1

  
دسته: پازل
توسط: PuzzleGamePlay
20
رده سنی: 3 سال و بالاتر

ترجیح می دهند تنها بهترین بازی های پازل را بازی کنند؟ آیا دوست دارید نه تنها پازل های زیبا را جمع آوری کنید، لذت زیبایی شناختی را نیز به دست آورید، بلکه سخت ترین پازل است که هر زمان سطح دشواری را افزایش می دهد؟ شما حیوانات بازی پازل و شاید شما به دنبال پازل برای کودک نو پا رایگان برای 3 ساله و یا فرزندان شما مسن تر هستند و می خواهید برای پیدا کردن بازی های پازل برای بچه ها از 12 سال؟

به خصوص برای کسانی که دوست دارند دانلود پازل های اره منبت کاری اره مویی، به دنبال پازل بازی های مختلف دریایی، به پازل حیوانات را دوست دارد و فقط می خواهد بازی های دلفین، ما ایجاد بازی های پازل خانواده! سعی کنید به دنیای فوق العاده دریایی بروید، از نمایش دلفین بازدید کنید و چشم های خود را از نسیم دریا لذت ببرید. تنها بهترین عکس پازل در یک برنامه جمع آوری می شود.

چرا پازل اره منبت کاری ما دلفین برای تمام خانواده مناسب است؟ برنامه ما دارای چند سطح پیچیدگی است، از آسان به پیچیده تر. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن بازی های پازل نوپا، پس فقط سطح دشواری را انتخاب کنید و می دانید کودک با جهان شگفت انگیز از دلفین های زیبا و هوشمند. و اگر پازل های دشوار را دوست دارید و به دنبال بازی های رایگان مغز برای بزرگسالان هستید، یک سطح بالایی از دشواری را انتخاب کنید و یک عکس عالی را در تکه های کوچک جمع آوری کنید.

بازی های پازل بازی را از نفوذ خوب نه تنها در فعالیت ذهنی حمایت می کنند، بلکه یک ضد استرس قوی نیز هستند! علاوه بر این، بازی های دلفین به صورت رایگان از منطق بازی می کنند، بنابراین پازل های بزرگسالان مانند پازل ما بسیار مفید است. بازی های تخیلی نیز لزوما شامل پازل سحر و جادو، به عنوان جمع آوری، شما نمی دانید چه چیزی را دریافت خواهید کرد!

بنابراین، در صورتی که شما پازل اره منبت کاری اره مویی را در جهان به ما منتقل می کنید:
- انواع پازل اره منبت کاری برای کودکان و والدین آنها
- بهترین پازل برای طرفداران جمع آوری تصاویر پازل
- گرافیک عالی، عکس های رنگارنگ
- پازل آسان برای بچه ها
- سطح پیچیدگی را انتخاب کنید
- بازی های پازل برای دختران و پسران

خسته از جمع آوری بازی های پازل خسته کننده و آسان برای بزرگسالان؟ اره منبت کاری اره مویی جدید به شما اجازه ندهید! به خودتان موجی الهام بدهید، بعد از یک روز سخت آرام کنید و روحتان را بالا ببرید!


تغییرات :

پیشرفت های کوچکیتعداد دانلود :

5,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Aug 8, 2017

نسخه فعلی :

1.1

توسعه دهنده :

PuzzleGamePlay

حجم فایل :

25.72 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

puzzlegameplay@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد