از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Superhero Frost Man City Rescue: Snowstorm Game
Superhero Frost Man City Rescue: Snowstorm Game

دانلود بازی Superhero Frost Man City Rescue: Snowstorm Game 1.0.4

  
دسته: اکشن
توسط: Top Action Studio
727
رده سنی: USK: Ages 16+

پس از به اشتراک گذاری شما را دوست دارم برای قهرمان پرواز قهرمان شهر نجات بازی ماموریت، بالاترین استودیو اکشن ارائه می دهد اولین ابرقهرمان یخ یخ خود را با انجماد و ابرقدرت های یخی به مبارزه با هیولا bigfoot و ربات های بیگانه برای انتقام زمینی در Superhero Frost Man City Rescue: Snowstorm Game 3D به صورت رایگان .
 
 
کاپیتان پلیس آمریکا در حال سرد شدن است و این مرد فوق العاده بامزه برفی است که یوتی بزرگ و روبات های بیگانه را در حمله به شهر آینده در مبارزه خیابانی سوق می دهد. ابرقهرمان یخ انتقام را از ربات شیطان با گلوله برف زده و پرتو سرما خنک برای پایین آوردن ارتش یخ هیولا در این جدیدترین بازی ابرقهرمان یخ. پرش به عنوان پلنگ برفی خشمگین به عنوان کاپیتان ابرقهرمان برف با قدرت یخی در این کاپیتان بازی ابرقهرمان یخ ضربه. بازی جدیدترین بازی نجات شهر ابرقهرمانی برف را بسازید و با هیولاهای آدم برفی بزرگ مبارزه کنید. قدرت به دست آمده از جادوگر جادوگر که قدرت فوق العاده ای را به شما می دهد، پرتوی منجمد و گلوله برفی می تواند به هر دشمن یخ زده تبدیل کند. بازی به عنوان قهرمان یخ در این ابرقهرمان برفی مبارزه با بازی ربات آهن، شروع به مبارزه با دست با هیولا bigfoot و روبات های بیگانه. نجات شهر آندریاس و خانواده های غیرنظامی بی گناه در این بازی شبیه ساز زندگی مجازی.

 
ابر قهرمان یخ می تواند با ربات های پروازی پرواز به شهر آندریاس با قدرت آتش مبارزه کند، ربات یخ را با قدرت فوق العاده قدرت مطلق صفر منعکس کند. بازی به عنوان ابرقهرمان مفهومی یخ سرد با قدرت فوق العاده سرماخوردگی برای ربات آهن یخ زده را بازی کنید. کاپیتان پلیس آمریکا می خواهد شما را از خانواده های شهروندان در برابر این هیولاهای برف پا غول پیکر نجات دهد.
 
 
فراموش نکنید که سرقت خودرو و بازی های شگفت انگیز بزرگ، Superhero Frost Man City Rescue: Snowstorm بازی را به صورت رایگان و بازی به عنوان قدرت یخ زده قدرت ابر قهرمان سواری به منجمد کردن ربات های فوق العاده با پرتو سرما.

 
ویژگی:
ابرقهرمان جدید با قدرت سرد یخی
پرتاب را به آرامی حملات دشمنان
توپ یخ زده به ضربه زدن و آسیب زدن به ربات های آهن با توپ های حصیری
ضربه و بوکس برای حفظ هیجان دست به مبارزه با دست
بهترین بازی ابرقهرمان یخ برای مبارزه با روباتیک


اکنون دانلود کنید به صورت رایگان!


تغییرات :

ضرب و شتم هیولا برفی با قدرت های یخ
بیشتر چالش بازی بازی
کنترل های پیشرفته
رفع اشکالات جزئیتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Oct 30, 2018

نسخه فعلی :

1.0.4

توسعه دهنده :

Top Action Studio

حجم فایل :

44.92 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

topactionstudio@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد