از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Car Robot Transformation 18: Robot Horse Games
Car Robot Transformation 18: Robot Horse Games

دانلود بازی Car Robot Transformation 18: Robot Horse Games 2.0

  
دسته: اکشن
734
رده سنی: Rated for 12+

خوش آمدید به Transformation Robot Car 18: Robot Horse Game با کنترل شخص ثالث. لذت بردن از نبرد روبات های مدرن با ویژگی های بازی های تحرک خودرو. در این بازی جنگی اتومبیل شما تبدیل به یک تبدیل ماشین سوپر ربات تبدیل شده است. این شبیه ساز 3D ماشین ربات عضلانی تعقیب دشمن و سپس تبدیل به یک ربات تیرانداز هیولا برای آنها را به پایان برساند. اسب وحشی شما تبدیل به یک اسب ربات با قدرت فوق العاده و مبارزه با دشمن است. این بازی تحول رباتهای آینده، تجربه نهایی بازی اکشن تیرانداز سوم را به شما می دهد. بازی های اسب روبات ها بازی های تحرک ربات های تکنولوژی بازی های شبیه سازی مدرن هستند. این بازی نبرد ربات نه تنها یک بازی ربات است، بلکه یک بازی جنگی علیه جرم و جنایت است.

این بازی Transformation Robot 18: Robot Horse بازی در برابر ربات های ماشین دشمن درگیر فعالیت های جنایی است. این نیز یک شبیه ساز مسابقه ای مانند دیگر بازی های ماشین است که به دنبال ربات های ماشین دشمن و پایان دادن به آنها است. این بازی ماشین ربات رانندگی به شما می دهد تجربیات مبارزه خیابانی. بازی های اسباب بازی ربات های خودرو درست مثل بازی های ربات های آینده هستند برای لذت بردن از بازی های اسب وحشی. این بازی تبدیل روبات جنگنده بسیار منحصر به فرد از دیگر ماجراجویی و بازی های اکشن تیراندازی ربات است. این بازی جنگی مبارزه با جنگ های آینده ماموریت های مختلفی از برخورد روبات ها برای تبدیل شدن به بهترین جنگجویان نبرد ربات است.

ربات ماشین تحرک 18: ربات اسب بازی ویژگی ها:
* محیط زیست خیره کننده و واقع گرایانه با ربات های واقعی تبدیل ماشین
* مبارزه متحرک شگفت انگیز انیمیشن و ربات شبیه ساز تبدیل اسب
* ماشین تبدیل فانتزی تیراندازی ربات با روبات وحشی اسب و تبدیل ماشین
* سوپر کرو ربات ماشین 3D تجربه تیراندازی

بازی های تحرک بسیاری از انواع مانند ربات ماشین تبدیل می شوند؛ بازی های ترانسفورماتور ربات های هوایی و دیگر بازی های اتومبیل سازی و غیره. این بازی شخص ثالث (TPS) ترکیبی از تیراندازی و شبیه ساز ترانسفورماتور ماشین است. لذت بردن از سرگرم کننده از بازی های تیراندازی با بازی های اتومبیل در این بازی شبیه سازی. بازی های جنگی اتومبیل بهترین بازی های ربات برای بازی آنلاین است. بازی های تحریک کننده ربات ها بسیار متفاوت از بازی های شبیه ساز ترانسفورماتور اسب هستند. لذت بردن از مبارزه با ربات، stunts و تجربه تیراندازی و پایان حمله به ترانسفورماتور ربات.

دانلود و نصب ربات ماشین تحریر 18: بازی ربات اسب در دستگاه اندیشه خود و لذت بردن از فعالیت های ربات نامحدود و تیراندازی. آن را ارزیابی کرده و بازخورد در بررسی ها را ارائه دهید.


تغییرات :

ماشین های جدید و روبات ها
ماموریت های جدید
گرافیک بهبود یافتهتعداد دانلود :

100,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

Nov 29, 2018

نسخه فعلی :

2.0

حجم فایل :

100.42 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

upwork.apexlogics@gmail.com


آموزش نصب Car Robot Transformation 18: Robot Horse Games
  • فایل APK را دانلود و نصب کنید -> com.apexgames.car.transform.robot.horse.game.apk
  • فایل DATA.com.apexgames.car.transform.robot.horse.game.2.0-Seedroid.com.zip را دانلود کرده و محتوای آنرا در پوشه Android/obb اکسترکت کنید.
  • اکنون می توانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید.

دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد