از بخش بهترین بازی ها دیدن کنیدنمایش

Car Robot Transformation 18: Robot Horse Games
Car Robot Transformation 18: Robot Horse Games

دانلود بازی Car Robot Transformation 18: Robot Horse Games 1.2.1

  
دسته: اکشن
271
رده سنی: 12 سال و بالاتر

خوش آمدید به Transformation Robot Car 18: Robot Horse Game با کنترل شخص ثالث. لذت بردن از مبارزه با ربات های مدرن با ویژگی تبدیل خودرو. در این بازی جنگی ماشین شما تبدیل به یک ماشین ربات فوق العاده است. این شبیه ساز 3D ماشین ربات عضلانی تعقیب دشمن و سپس تبدیل به یک ربات تیرانداز هیولا برای آنها را به پایان برساند. اسب وحشی شما تبدیل به یک اسب ربات با قدرت فوق العاده و مبارزه با دشمن است. این بازی تحول رباتهای آینده، تجربه ای نهایی از بازی اکشن تیرانداز سوم را به شما می دهد. بازی های اسب روبات ها بازی های تحرک ربات های تکنولوژی بازی های شبیه سازی مدرن هستند. این نبرد ربات نه تنها یک بازی ربات است، بلکه یک جنگ علیه جرم و جنایت است.

این ربات تحرک خودرو 18: بازی ربات اسب در برابر ربات ماشین دشمن درگیر در فعالیت های جنایی است. این همچنین یک شبیه ساز مسابقه ای مانند دیگر بازی های ماشین است که به دنبال ربات های ماشین دشمن و پایان دادن به آنها است. این بازی تیراندازی ماشین ربات به شما یک تجربه خیابانی می دهد. بازی اسب ربات درست مثل بازی های ربات های آینده ای است که از سرگرمی بازی های اسب وحشی لذت می برند. این بازی در حال تغییر ربات جنگنده بسیار منحصر به فرد از دیگر ماجراجویی های ربات و بازی های اکشن است. این بازی جنگی مبارزه با جنگ های آینده، ماموریت های مختلفی از برخورد روبات ها را برای تبدیل شدن به بهترین جنگجویان نبرد ربات دارد.

ربات ماشین تحرک 18: ربات اسب بازی ویژگی ها:
* محیط زیست خیره کننده و واقع گرایانه با ربات های متحرک تبدیل واقع گرایانه
* مبارزه متحرک شگفت انگیز انیمیشن و ربات شبیه ساز تبدیل اسب
* ماشین تبدیل فانتزی تیراندازی ربات با روبات وحشی اسب و تبدیل ماشین
* Superhero ربات ماشین 3D تجربه تیراندازی

بازی های ترانسفورماتور دارای انواع مختلفی هستند مانند تبدیل ربات ماشین؛ بازی های ترانسفورماتور ربات های هوایی و دیگر بازی های ماشین بازی سازی و غیره. این بازی شخص ثالث (TPS) بازی ترکیبی از تیراندازی و شبیه ساز ترانسفورماتور خودرو است. لذت بردن از سرگرم کننده تیراندازی با بازی شبیه سازی ماشین. بازی های جنگی اتومبیل بهترین بازی های ربات برای بازی آنلاین است. بازی های اتومبیل ربات بسیار متفاوت از بازی های شبیه ساز تحولات ربات اسب هستند. لذت بردن از مبارزه با ربات، stunts و تجربه تیراندازی و پایان حمله به ترانسفورماتور ربات.

دانلود بازی Robot Transformation 18: Robot Horse بازی را در دستگاه اندروید خود دانلود کنید و از آن لذت ببرید و از فعالیت های ربات نامحدود و تیراندازی لذت ببرید. رای دادن به آن و ارائه بازخورد در بررسی.


تغییرات :

اندازه کاهش یافته است
بهره وری بهبود یافته است
سطوح جدید اضافه شده استتعداد دانلود :

50,000+ دانلود

آخرین بروزرسانی :

May 15, 2018

نسخه فعلی :

1.2.1

حجم فایل :

59.82 مگابایت

ایمیل توسعه دهنده :

upwork.apexlogics@gmail.com


دیدگاه شما چیست؟

نظرات کاربران - (بدون دیدگاه)

بدون دیدگاه
ارسال پیشنهاد و انتقاد